GOŁOWKIN vs SZEREMETA 28 MARCA W CHICAGO?

Początkowo Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) i Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) mieli się spotkać w ostatni dzień lutego, potem w kuluarach krążyła data 7 marca. Teraz promotor Eddie Hearn otwarcie przyznaje, że pojedynek o pas IBF wagi średniej odbędzie się prawdopodobnie pod koniec marca.

Polak został uznany obowiązkowym pretendentem do tytułu mistrza świata federacji International Boxing Federation. Stąd też pojedynek z wielką gwiazdą, jaką bez wątpienia jest kazachski król nokautu. Kamil wcześniej zasiadał na tronie mistrza Europy, ale zawakował tytuł, by zmierzyć się właśnie z "GGG". Szef grupy Matchroom zdradził, że walka odbędzie się prawdopodobnie 28 marca w Chicago.

- Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Gołowkin spotka się z Szeremetą pod koniec marca, konkretnie 28 marca - mówi brytyjski promotor.

Obchodzący niedawno 30. urodziny Szeremeta związał się z Hearnem oraz platformą streamingową DAZN w tym roku i w swoim amerykańskim debiucie na początku października zastopował w drugiej rundzie przeciętnego Oscara Cortesa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 19-12-2019 19:20:36 
Jeśli tylko się do tego porządnie przygotuje to wygraną ma właściwie w kieszeni
 Autor komentarza: Clevland
Data: 19-12-2019 19:23:26 
Dla mnie ta walka to pomyłka.

Ktoś powie że Ruiza też skazywano na pożarcie... no ale gdzie Szeremcie do Ruiza....
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-12-2019 19:43:42 
To nic innego jak odroczenie wyroku, 28.03 max 6min bólu i po krzyku.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 20-12-2019 02:28:40 
Niech ma.. chlopak cala kariere toczyl pojedynki by w koncu stanac w szranki z topem, a w tym wypadku numer jeden, nie ma watpliwosci, ze nie ma najmniejszych szans z Golovkinem, chyba ze ten wyszedlby z uwiązaną jedną ręką i sprawną tylko jedną nogą, jestem ciekaw jak sam Kamil się zapatruje na ta walkę i czy naprawdę myśli, że ma jakąś szansę, ja osobiście myślę, że zderzy się ze ścianą i Golovkin będzie go przez całą walkę rozbijać i walka skończy się w drugiej połowie walki. Kamil nigdy nie był w opałach, nikt go nigdy nie zranił i nie wie jakie to uczucie kiedy trzeba walczyc o przetrwanie, GGG najlepsze lata ma za sobą ale na naszego Kamila starczy z nawiązką, niemniej jednak trzeba mu kibicowac.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 20-12-2019 07:53:09 
Szatan serduszko + Vegeta = Kamil Szeremeta długo czeka na walkę Golovkin będzie gotowy pewnie i wypłukany z każdej chemii do końca marca może 3 in 1 powinien walnąć jakąś bombę atomową kontrole będą jak coś w styczniu może szatan to wysika ??? aby Kamil nie wpadł.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 20-12-2019 08:30:51 
Fajnie, że Polakowi udało się ustawić do takiej walki, ale z drugiej takie decyzje federacji są absurdalne. Widać, jak zestawienia federacji mają mało wspólnego z rzeczywistością.
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 20-12-2019 14:37:02 
nigdy nic nie wiadomo, Glowacki tez nie mial dotrwac do 6 rundy z Hukicem a Ruiz z Joshua. Golowkin z Szeremeta nie bedzie juz tym Golowkinem np z Proksa. Mysle, ze Szeremeta moze dac lepsza walke niz polowa przeciwnikow GGG.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.