CARL FROCH: ANDY RUIZ JR WCIĄŻ JEST CIĘŻKI I POTĘŻNY

Były mistrz świata wagi super średniej, Carl Froch skłania się ku zwycięstwu Andy'ego Ruiza Juniora (33-1, 22 KO) w wielkim jutrzejszym rewanżu z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Stawką walki w Arabii Saudyjskiej będą należące obecnie do Meksykanina pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej.

WSZYSTKO O WALCE JOSHUA vs RUIZ JR II >>>

- Pierwsza porażka była fatalna. Stało się wiele złych rzeczy. Jeżeli coś takiego się powtórzy, kariera Joshuy jest właściwie skończona. Nie widzę możliwości powrotu po drugiej porażce. Nie wydaje mi się, by Wilder czy Fury dali szansę przegranemu AJ'owi. On będzie się wtedy odbudowywał i tak dalej. Jutro po prostu musi wygrać. I to w dobrym stylu - powiedział Froch.

- Jeśli chodzi o typ na walkę, to jestem na rozdrożu. Gdyby ktoś przyłożył mi pistolet do głowy i kazał stawiać, to postawiłbym na Ruiza. On wygląda na niesamowicie naładowanego, gdy ćwiczy na tarczy. Wygląda na bardzo silnego i jest naprawdę duży. Myślałem, że zrzuci wagę i że będzie to dla niego pułapką. Ale wciąż jest ciężki i potężny. Nie widziałem natomiast wiele ze strony AJ'a. Nie wiem, jak prezentował się na sparingach, ale nie przekonał mnie podczas programu ''The Gloves Are Off'', w którym rozmawiał z Ruizem - dodał legendarny ''Cobra''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 06-12-2019 17:33:04 
Mam dokładnie tak samo, jak Froch.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 06-12-2019 18:17:12 
Madrze gada. Nie chcial generalnie pograzyc rodaka, ale mozna wyczuc jak duzo w nim wiary w Joshuowski cud.
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 06-12-2019 18:48:04 
Mądrze, mądrze, w końcu Polak.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 06-12-2019 19:22:27 
Głupio gada. Czym miał go przekonać Joshua w tym programie? Skąd twierdzenie, że Ruiz jest silny? Dlatego, że jest tak spasiony?
Poza tym, porażka Joshuy go wcale nie skreśla. Musi tylko przez kolejny rok odrobić to dwiema-trzema wygranymi ze średniakiem, a Fury i Wilder chętnie się z nim zmierzą. On sam nadal będzie maszynką do zarabiania pieniędzy.

Żaden Polak, jego babcia była z Polski, to tyle.

Natomiast typuje dobrze, zgadzam się że Ruiz jest tu faworytem, właśnie ze względu na styl i złamanie Joshuy w 1 walce.
 Autor komentarza: karpiomaniak
Data: 06-12-2019 19:45:13 
Przecież w pierwszej walce to była deklasacja po kilku dechach ...jeden przypadkowy cios Antka...nie wiem z skąd tyle optymizmu wsród jego fanów przed kolejną walką.
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 06-12-2019 23:29:37 
... a dziadek miał na imię Wojciech i mieszkał w Krakowie. Poza tym swoich Polskich korzeni się nie wstydzi, więc dla wielu jest Polakiem.. chociaż by i dla Georga Grovesa.
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 07-12-2019 01:43:47 
aj tko na ruizie moim zdaniem ale żaden wynik nie zdziwi mnie ruiz jest grozny taki lepszy povietkin i bardziej wytrzymaly
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.