Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-20

 


ARTUR SZPILKA PO DEBIUCIE W ROLI... TRENERA

Artur Szpilka na tydzień przed walką w Sosnowcu wybrał się do Łomianek, gdzie... zadebiutował jako trener w narożniku Kamila Bodziocha. - Nie spodziewałem się, że to takie trudne i tak może wyprowadzić z równowagi - przyznał po wygranej walce swojego kolegi 'Szpila'.

RUIZ JR: ZA CHOLERĘ NIE DAM AJ'OWI POTRZYMAĆ PASÓW

Przed pierwszą walką Andy'ego Ruiza Juniora (33-1, 22 KO) z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) Brytyjczyk pozwolił Meksykaninowi na pozowanie z pasami mistrzowskimi IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej. Okazało się to złą wróżbą dla AJ'a, bo Ruiz Jr brutalnie odebrał mu pasy i będzie ich teraz bronił w wielkim rewanżu, który czeka nas 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Meksykanin nie zamierza przed drugą walką być przesadnie miłym.
TIMOTHY BRADLEY: NIE PODOBA MI SIĘ ZMIANA SYLWETKI ANDY'EGO RUIZA

Były mistrz świata Timothy Bradley obawia się o to, czy wyraźnie ostatnio szczuplejszy, będący już w zaawansowanej fazie obozu przygotowawczego Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) zachowa odpowiednią siłę ciosu, by przeciwstawić się w rewanżu mocy Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO). Meksykanin będzie bronił pasów IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.
MAX KELLERMAN: PRAWDZIWY WOJOWNIK CANELO NIGDY NIKOGO SIĘ NIE BAŁ

Sławny Max Kellerman, obecnie pracujący jako ekspert i komentator dla stacji ESPN, skłania się ku wygranej Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO) w listopadowej walce z mistrzem świata WBO wagi półciężkiej Siergiejem Kowaliowem (34-3-1, 29 KO). Według Kellermana Meksykanin nigdy nie unikał wielkich wyzwań i udowodnił, że zasługuje na miano prawdziwego wojownika.