TYSON FURY: ZAWSZE MARZYŁEM O TYM, BY ZOSTAĆ WRESTLEREM

Prawdopodobnie w lutym przyszłego roku dojdzie do wielkiego rewanżu Wilder vs Fury. Tymczasem Brytyjczyk jest myślami przy swoim wrestlerskim debiucie. Kibice od dawna domagali się Fury'ego w WWE i ich życzenie zostało spełnione. Pamiętajmy przy tym, że wciąż goi się paskudne rozcięcie nad łukiem brwiowym, którego Fury dostał niedawno w walce z Otto Wallinem.

TYSON FURY: SERWIS SPECJALNY >>>

Wkraczając do świata wrestlingu, Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) zarabia w stosunkowo łatwy sposób, promuje swoją postać i spełnia marzenia. Tak przynajmniej stwierdził po tym, jak oficjalnie ogłoszono jego walkę z Braunem Strowmanem podczas gali WWE Crown Jewel 31 października w Arabii Saudyjskiej.

''Król Cyganów'' od dawna jest fanem wrestlingu. Już kilka lat temu rozmawiał z WWE w sprawie swojego występu w tej ogromnej organizacji, ale temat wtedy upadł i powrócono do niego dopiero podczas obecnego etapu w karierze Fury'ego, która chce podbić USA z właściwym sobie rozmachem. Co ciekawe, występu Brytyjczyka domagali się podobno członkowie saudyjskiej rodziny królewskiej, którzy bardzo mocno współpracują z WWE.

- Jestem zaszczycony tym, że będę uczestniczył w tak dużym evencie w Arabii Saudyjskiej. To coś, o czym marzyłem od dawna. Fantastyczna okazja. Braun Strowman spotyka kogoś, kto ma najlepsze ręce w boksie. Znokautuję Brauna, on nie wie, w co się pakuje - powiedział olbrzym z Wilmslow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: garson
Data: 13-10-2019 12:06:32 
*klaunem...
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 13-10-2019 12:26:48 
Może Fury go faktycznie znokautuje bez reżyserki to będą jaja :) wolałbym zobaczyć jednak tego drugiego jak wchodzi na liny i skacze na Tysona wbijając go w ziemie
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 13-10-2019 12:50:58 
nie wiem czego Fury miałby się nauczyc przez te 2 tygodnie. żeby się tam nie połamał tylko przy tych akrobacjach - jak ten kolos go jebnął o narożnik to Tyson nie miał wesołej miny.
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 13-10-2019 21:41:53 
Jakoś mu wierzę, że zawsze chciał. Zapewne bardziej niż boks.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.