BOREK: ŚLUSARCZYK SAM CHCIAŁ WALKI Z SĘKIEM

Jak już dzisiaj informowaliśmy, 23 listopada na gali MB Promotions w Dąbrowie Górniczej doświadczony Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO) sprawdzi możliwości raczkującego wśród zawodowców Sebastiana Ślusarczyka (6-0, 4 KO). Walka ta została ciepło przyjęta przez kibiców, a jak przyznał organizator gali, Mateusz Borek, sam Ślusarczyk chciał tej potyczki.

DARIUSZ SĘK WRACA NA WALKĘ Z POGROMCĄ GROMADZKIEGO >>>

- Sebastian Ślusarczyk pokonał przed czasem Tomka Gromadzkiego i nie chce czekać. W 7 zawodowej walce jego rywalem będzie Dariusz Sęk. Czasem pięściarza trudno jest utrzymać w blokach - napisał na Twitterze Borek o ambitnym podejściu do sprawy Ślusarczyka.

- Ja chciałem rywala o podobnym doświadczeniu, rekordzie  i liczbie walk. Sebastian chciał walki z... Darkiem - dodał promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-10-2019 20:45:04 
Teoretycznie postawił bym Sęka w roli faworyta, ale myślę że on już odcina kupony i młody godny sukcesów Polak znów zaprezentuje na nim swoją Brytyjską szkołę boksu. Sęk po Yarde i późniejszym KO od Araba chyba zrozumiał że raczej wielkiej kariery już nie zrobi i trzeba spieniężyć resztkę tego co zostało z rekordu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.