DARIUSZ SĘK WRACA NA WALKĘ Z POGROMCĄ GROMADZKIEGO

W karcie walk gali MB Boxing Night 6 wylądował kolejny pojedynek. Powracający do ringu Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO) sprawdzi umiejętności rozpędzonego i głodnego kolejnych zwycięstw Sebastiana Ślusarczyka (6-0, 4 KO). Wydarzenie odbędzie się 23 listopada w Dąbrowie Górniczej.

Sebastian Ślusarczyk do tej pory budował swoją pięściarską pozycję na Wyspach Brytyjskich. 22-latek stoczył tam pięć zawodowych pojedynków. Wszystkie zakończyły się jego wygranymi, a trzykrotnie nokautował rywali.

Na początku października otrzymał szansę występu przed polską publicznością. W Częstochowie podczas Tymex Boxing Night dopisał do rekordu kolejne zwycięstwo przed czasem po znokautowaniu Tomasza Gromadzkiego.

Przed Ślusarczykiem jednak zdecydowanie największe wyzwanie w karierze. Na gali MB Boxing Night 6 zmierzy się z doświadczonym Sękiem.

- Sęk to doświadczony pięściarz, ale najlepsze ma za sobą. Ja chcę mu pomóc zakończyć karierę. Walka na MB Boxing Night to dla mnie szansa na rozwój, ale również duże wyzwanie. Nie miałem jeszcze okazji boksować z tak ułożonym pięściarzem - ocenia Ślusarczyk.

Sęk na swoim koncie ma stoczonych ponad 35 zawodowych walk i doświadczeniem bije na głowę jedenaście lat młodszego rywala. W ostatnich pojedynkach zapisał w rekordzie dwie porażki, ale mierzył się przecież z Robertem Parzęczewskim oraz Anthonym Yarde.

Pięściarz z Tarnowa cały czas należy do czołowych półciężkich w naszym kraju i ma na swoim koncie wiele cennych zwycięstw. Walka na MB Boxing Night to dla niego ogromna szansa na drugie sportowe życie.

- Ta walka to szansa na zmazanie plamy po ostatniej porażce. To była plama na moim honorze. Wracam, bo kocham boks. Ostatnio sporo przemyślałem, ale jestem gotowy, żeby wrócić. Ślusarczyk chce skończyć moją karierę? Mocno się pomylił. On myśli, że ja się skończyłem, a ja tylko się cofnąłem i wziąłem rozbieg - mówi Sęk.

TU KUPISZ BILETY >>>

Karta walk MB Boxing Night 6:
Robert Parzęczewski (23-1, 16 KO) vs Ryan Ford (16-5, 11 KO)
Damian Jonak (41-1-1, 21 KO) vs TBA
Patryk Szymański (20-2, 10 KO) vs TBA
Kamil Łaszczyk (26-0, 9 KO) vs TBA
Sebastian Ślusarczyk (6-0, 4 KO) vs Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-10-2019 18:42:49 
Na papierze Sęk powinien być wyzwaniem, pytanie tylko czy on ma jeszcze w sobie wolę wygrywania?
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 11-10-2019 19:31:03 
Za duży przeskocz dla Ślusarczyka. Z Gromadzkim pokazał że nie ma dobrej kondycji, a Sęk jest dwie półki wyżej i jeśli walka wyjdzie poza 4-5 rundę(a pewnie wyjdzie) to Sęk wygra przez TKO, bo Ślusarczyk nie wytrzyma kondycyjnie.
 Autor komentarza: Splitwkapciach
Data: 11-10-2019 19:49:03 
ckwilk w punkt :) Tak samo uważam jednak naprawdę szacunek dla Ślusarczyka za to, że bierze TAKIE wyzwanie a nie obija jakiś bumów. Naprawdę szacunek dla tego chłopaka widać, że celuje ambitnie albo wóz albo przewóz.
 Autor komentarza: Cyprian
Data: 12-10-2019 01:41:20 
Nie wiadomo co z Sęka zostało ale to jest bardzo odważne prowadzenie, chciałbym żeby Sęk się dobrze przygotował i liczę na wojnę ;)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 12-10-2019 05:33:52 
Też jestem ciekaw ile z Sęka w Sęku zostało i to chyba będzie główny czynnik wpływający na obraz tej walki.
To może być bardzo ciekawa walka , szczególnie patrząc pod kątem naszego polskiego podwórka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.