DUŻE PIENIĄDZE DLA DEREWIANCZENKI, WIELKIE DLA GOŁOWKINA

Giennadij Gołowkin (39-1-1, 35 KO) wiążąc się kontraktem z platformą streamingową DAZN zapewnił sobie lukratywną umową. I na finiszu swojej kariery zaczął zarabiać jak na wielkiego mistrza przystało.

Jutro kazachski król nokautu skrzyżuje rękawice z Siergiejem Derewianczenką (13-1, 10 KO) w walce o wakujący pas federacji IBF wagi średniej. Transmisja w nocy z soboty na niedzielę od godziny 3:00 na antenie Canal+ Sport.

ANDRZEJ WASILEWSKI: DUŻA SZANSA NA WALKĘ GOŁOWKIN vs SZEREMETA >>>

Gołowkin dostanie pieniądze w dwóch ratach. Łącznie będzie to aż 15 milionów dolarów! Połowę (7,5 mln) dostanie w gotówce, a drugą połowę z własnych udziałów w platformie DAZN. Oficjalna gaża Derewianczenki to co prawda 4 miliony, jednak Ukrainiec ma zagwarantowaną w kontrakcie wypłatę w wysokości 5,2 miliona dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 04-10-2019 19:41:20 
Dobrze, że GGG pozbył się Sancheza, trochę zaoszczędził.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 04-10-2019 20:36:39 
I teraz mozemy zobaczyc kto jakie ma wartosci. Derewianczenko z nikim wielkim nie wygral poza Culcayem, ktorego pokonal Sulecki, a wyobrazacie sobie chociaż, zeby taki Szeremeta mial dostac 1/5 takiej wyplaty za walke z GGG? Myślę, że Kamil dostałby 40x mniej, niz Derewianczenko.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-10-2019 21:24:28 
Nie wiem skąd taka gaża, nawet jak za walke mistrzowską? 5 baniek zielonych za 15 walkę? Dlatego nikt nie spieszy się do częstego boksowania. Teraz tylko journeymani walczą co miesiąc za kilkaset € żeby dołożyć do domowego budżetu.
Nie wierzę że Drewienko jest tak przepłacany tylko dlatego że wygrał brąz na MŚ? Gdyby miał jakiś pas to jeszcze byłoby do zrozumienia, ale on już miał szanse i nie dał rady...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.