WASILEWSKI: DUŻA SZANSA NA WALKĘ GOŁOWKIN vs SZEREMETA

Już jutro debiut na amerykańskim ringu Kamila Szeremety (20-0, 4 KO). Polak zmierzy się w Madison Square Garden z Oscarem Cortesem (27-4, 14 KO) z Meksyku i będzie faworytem tej walki. 

ŁAPIN O WALCE SZEREMETA vs GOŁOWKIN: WYŻSZEGO PUŁAPU NIE MA >>>

Bokser z Białegostoku, w przypadku zwycięstwa nad tym bardzo przeciętnym rywalem, może już w kolejnym występie dostać szansę walki o mistrzowski pas. Jego rywalem mógłby być wtedy Giennadij Gołowkin (39-1-1, 35 KO), który pokonując jutro Siergieja Derewianczenkę (13-1, 10 KO) zdobędzie pas IBF wagi średniej. Oczywiście Ukrainiec to bokser klasowy, którego skreślać absolutnie nie można. Andrzej Wasilewski potwierdza, że walka Szeremety z "GGG" jest możliwa.

- Potwierdzam, że jest duża szansa, by na początku przyszłego roku doszło do takiej walki. Najpierw jednak muszą zostać spełnione dwa warunki – Kamil musi pokonać Cortesa, a Gołowkin Siergieja Derewianczenkę - powiedział szef KnockOut Promotions w rozmowie z TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 04-10-2019 11:56:51 
Wasilewski pompuje balony na maxa. Szeremeta nie miał ani jednego zawodnika z top 15 swojej wagi. Bronił pas europejski z jakimiś starymi włochami zamiast walczyć z kimś poważniejszym. GGG to jeden z najlepszych bokserów aktualnie P4P a Szeremeta jest dwie klasy od niego niżej. Nawet ostatnia wygrana nad mega słabym rywalem była mało emocjonująca.
Kolejny zawodnik Wasilewskiego, który przymierzany jest na skok na wielką kasę. Zamiast zwiększać stopniowo poziom i wspinać się w górę to GGG wybije boks Kamilowi z głowy poprzez ciężkie KO. Po takim nokaucie może nie zdobyć już nic.
 Autor komentarza: LORZAmasonska
Data: 04-10-2019 13:41:20 
Szeremeta przynajmniej zarobi. Ale GGG po co ma boksować z nim?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-10-2019 14:03:04 
GGG nie ma czasu na średniaków typu Szeremeta. Tak samo nie bardzo rozumiem jego wcześniejszy wybór, czyli Rollsa..
 Autor komentarza: Zartan
Data: 04-10-2019 14:40:33 
Golovkin po ewentualnej wygranej z Derewianczenką miałby bić się z 10 razy gorszym Szeremetą? Błagam. To by było KO pierwsza runda.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-10-2019 14:43:46 
Po pierwsze Szelementa musi najpierw odprawić tego "bardzo przeciętnego" Meksykanina, po drugie nawet jak mu się to uda, bo nie jest to aż tak oczywiste, to niby po co GGG taki no name z Polski? Jedna walką ze średniakiem chciałby się dorobic walki za duże pieniądze? Życzę mu jak najlepiej jeśli chodzi o kasę, niech ma, w końcu to jego praca, ale szczerze to on nie zasługuje na taką walkę. Jego ostatnia walka wybitnie pokazała jaki poziom prezentuje Szepemeta.
Nie moge się doczekać tych wszystkich ekspertów z KBT na siłę doszukujących sie zalet Szemerety oraz koloryzowania rzeczywistości w tej potencjalnej walce. Z drugiet strony Borek w swoim programie ETOTO naśmiewający się do łez z komandosów Wasyla porywających się ze scyzorykiem na wojnę z czołgami.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 04-10-2019 16:21:55 
wcale sie nie zdziwie jak do tego dojdzie , golovkin jest mistrzem w nokautowaniu drugiej i trzeciej ligi, na czolowke jego mityczny cios nie dziala
 Autor komentarza: fanamator
Data: 04-10-2019 17:52:59 
Samqualis, nie zgodzę się z toba, cios GGG również działa na czołówkę, problem w tym ze najpierw potrzeba czysto trafić. Pięściarz z czołówki jest wytrzymały kondycyjne, silny więc również oddaje, i lepszy defensywie i ofensywie więc nie jest już takie proste bicie z całej siły jak z mbiej wyszkolonymi zawodnikami. Dlatego zauważ że im poziom wzrasta tym przewaznie mniej jest ko. To nie oznacza że piesciaz z mniejszymi umiejętnościami jest mniej odporny, tylko że łatwiej go trafić gdyż nie ma takiego dużego ryzyka jak przy czołówce.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 04-10-2019 18:19:11 
ja z chęcią poznam nazwisko pięściarza z MW, który bije tak mocno, jak GGG. Może nie znokautował Canelo, bo rudy ma również mocną szczękę?
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 04-10-2019 18:52:28 
Dobre tam do gory ktos napisal, ze GGG ma mityczny cios hahahah. Kto tu wpuszcza na forum takich ludzi. Sanchez ostatnio powiedzial, ze GGG bije duzo mocniej od samego Kowaliowa z polciezkiej. Nawet Ci co nie mieli desek z GGG twierdzili, ze kopie jak kon, ale co tam, cios jest mityczny. 4 lata temu w swojej wadze byl killerem i nikt nie chcial z nim walczyc. Teraz przyszly mlode byczki, na ktorych czas jeszcze przyjdzie. Ktos kto ma 35 lat i daje tak dobre walki, pierwsza wygrana a druga na pograniczu z Canelo, musi byc wybitnym piesciarzem. Uwazam, ze jedyna osoba obecnie ze swoim stylem jest Andrade i to on ma szanse wypunktowac GGG i nie dac sie w ogole trafic.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 04-10-2019 21:42:50 
Biorąc pod uwagę przeskok klas, to walka z GGG jest dla Szeremety bardzo ryzykowna.
Ciężkie k.o. i po karierze...

No ja rozumiem ambicje ale z motyką na księżyc?

Wszyscy widzieli co z Proksą zrobił GGG. A Proksa był nieszablonowy miał swój styl i osiąnięcia.
Proksa wyszedł do walki z GGG 2 miesiące po Hope 2, no ale to średnie wytłumaczenie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.