SPENCE JR: NIE PRZYPUSZCZAŁEM, ŻE PORTER BĘDZIE AŻ TAK TWARDY

- Od strony medialnej ważniejsza była walka z Mikeyem Garcią, ale od strony sportowej dużo ważniejsza i trudniejsza będzie ta walka - mówił na kilkadziesiąt godzin przed starciem z Shawnem Porterem (30-3-1, 17 KO) zmotywowany Errol Spence Jr (26-0, 21 KO). I choć spodziewał się ciężkiej przeprawy, to po wszystkim ma jeszcze więcej szacunku do swojego rywala.

Spence Jr wygrywając z Porterem niejednogłośnym werdyktem sędziów zunifikował pasy IBF i WBC wagi półśredniej. Kolejnym rywalem może być Danny Garcia (35-2, 21 KO).

- Porter okazał się jeszcze twardszy i mocniejszy niż myślałem. Nie byłem ani razu zraniony, ale poczułem siłę jego ciosu na własnej skórze. On bije naprawdę mocno. Najtrudniejsze w walce z nim jest to, że bije z każdej płaszczyzny, pod różnymi kątami i jest wyjątkowo niewygodny. Wiedziałem, że jest typem twardziela, nie przypuszczałem jednak, że będzie aż tak twardy i zawzięty - przyznał Spence Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lecho9
Data: 30-09-2019 14:05:33 
wyrównana walka. pierwszy raz widziałem tego errola i walczyli jak równy z równym.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 30-09-2019 16:26:53 
Errol totalnie przynajmniej mnie nie przekonuje do siebie. Nie odmawiam mu niczego żeby nie było ale oglądam go już któryś raz i dalej nie jestem do niego przekonany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.