PORTER vs SPENCE JR: SPARINGI PORTERA Z ANDRADE I BENAVIDEZEM

Mistrz świata WBC wagi półśredniej, Shawn Porter (30-2-1, 17 KO) zmierzy się 28 września w Los Angeles z mistrzem IBF, Errolem Spence'em Juniorem (25-0, 21 KO). Spence jest bardzo dużym zawodnikiem jak na limit 147 funtów, więc sparingpartnerami Portera są mistrzowie z wyższych kategorii wagowych, m.in. Demetrius Andrade - mistrz WBO wagi średniej i niedawny pogromca Macieja Sulęckiego.

PORTER O PLANIE NA WIELKĄ WALKĘ ZE SPENCE'EM JUNIOREM >>>

- Znamy się z Demetriusem Andrade od czasu, gdy mieliśmy szesnaście lat. Pozostajemy w znakomitych stosunkach. Jesteśmy jak bracia. On wie, że stoczę teraz walkę życia i chce mnie wspierać. Będziemy sparować przez najbliższe dwa tygodnie w Waszyngtonie - powiedział Porter, który sparował już podczas obozu z innymi większymi od siebie zawodnikami światowej klasy, m.in. z Davidem Benavidezem, mistrzem świata WBC wagi super średniej.

- Czułem całą siłę i rozmiar tego gościa. Ciekawie było próbować go spychać i wywierać na nim agresywną presję, a także używać pracy nóg, by znalazł się w niewłaściwej pozycji. Próbowaliśmy wielu maneerów, których zapewne użyjemy w walce ze Spence'em - dodał Porter, który przed wielkim pojedynkiem unifikacyjnym wydaje się wyjątkowo zmotywowany. Spence był kiedyś jego kolegą, być może nawet przyjacielem. Teraz sprawiają wrażenie gości, którzy zostawieni na chwilę sami mogliby się na siebie rzucić z pięściami, co dodaje pikanterii ringowej konfrontacji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 09-09-2019 19:28:38 
Spence to wygra, ale nie nastawiałbym się na łatwą przeprawę.. Myślę, że będzie to 12 rund fajnego boksu i nie stawiałbym na pewno na szybkie zwyciestwo Spenca przed czasem.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 09-09-2019 20:26:16 
Porter stylowo będzie ciężki do wyboksowania, pewnie wygra kilka rund. Będzie niewygodny, będzie stosował swój inteligentny pressing. Może być dużo bliższa walka niż wielu zwiastuje.
 Autor komentarza: StefanBatory
Data: 09-09-2019 20:30:01 
spence tko 10runda
 Autor komentarza: Marduk
Data: 10-09-2019 00:16:42 
Spence zajedzie Portera, to jest maszyna, która się nie zatrzymuje, on wyprowadza tyle, że mało który jest w stanie nadążyć za takim tempem, ta jego częstotliwość jest niesamowita.
 Autor komentarza: tapir
Data: 10-09-2019 03:21:35 
Errol twierdzi,ze dlatego nie znokautował Garcii bo chciał pokazać swoje bokserskie umiejętności na przestrzeni 12 rund. Sugerował, że wszyscy twierdzili ze nie jest w stanie wyboksować Garcii i jedyną szansą na zwycięstwo bedzie nokaut. Ciekawe..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.