SPENCE JR: DOPROWADZĘ PORTERA DO SZAŁU, A POTEM GO ZNOKAUTUJĘ

Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) 28 września stanie przed niemałym wyzwaniem. Jego rywalem będzie zaprawiony w bojach Shawn Porter (30-2-1, 17 KO). Faworytem walki jest "The Truth", ale "Showtime" z pewnością może postawić młodszemu przeciwnikowi twarde warunki. Spence jest jednak niezwykle pewny siebie przed tą potyczką.

SPENCE JR: PO WALCE Z PORTEREM CHCĘ PACQUIAO>>>

- Mam już w głowie to, że będę chciał go ukarać i wykonać imponujący nokaut. Nic, co on powie, mnie nie zatrzyma. To moja mentalność. Jestem gościem, który zawsze wychodzi walczyć. Zrobię wszystko, aby wygrać. Zamierzam pobić go psychicznie i fizycznie. Doprowadzę go do szału, a potem go skończę - mówi pewny siebie Spence Jr.

W stawce tej walki znajdą się pasy IBF i WBC wagi półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-09-2019 11:24:33 
Myślę że Porter to zbyt twardy dzik by go Spence jr. skończył przed czasem. Shawna w tej walce jednak nie widzę, myślę że zostanie zdominowany i przegra wysoko na punkty..
 Autor komentarza: marcinm
Data: 09-09-2019 11:56:13 
Porter to na chwile obecna najlepszy zawodnik żeby przeciwstawić się Spencowi, co prawda nie jest faworytem ale każdy z czołówki welter (poza niedostepnym Crawfordem, ktory tez raczej nie bylby faworytem) byłby łatwiejszy dla Errola. Swoja droga nie mam glowy jak Spence robi wage do Welter on wyglada jak średni
 Autor komentarza: tapir
Data: 10-09-2019 03:12:16 
Errol twierdzi,ze dlatego nie znokautował Garcii bo chciał pokazać swoje bokserskie umiejętności na przestrzeni 12 rund. Ciekawe.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.