SPENCE JR: PO WALCE Z PORTEREM CHCĘ PACQUIAO

Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) ma przed sobą trudną przeprawę z Shawnem Porterem (30-2-1, 17 KO). Ale już teraz spogląda w przyszłość i nie ukrywa, że chętnie spotkałby się potem z Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO).

Dwaj Amerykanie skrzyżują rękawice 28 września w Los Angeles. Będzie to unifikacja w wadze półśredniej. Spence Jr wniesie do ringu pas federacji IBF, natomiast Porter tytuł w wersji WBC. Gdyby Errol rzeczywiście wygrał, a potem zmierzyłby się ze sławnym "Pac-Manem", w stawce leżałyby już trzy pasy w limicie 66,7 kg.

- Po tej walce bardzo chciałbym spotkać się z Pacquiao. Na pewno będę do tego dążył. To zawodnik Galerii Sław, prawdziwa legenda boksu. Przecież on mierzył się z najlepszymi tej ery, ale również już tej minionej ery. Nie wiem kiedy odejdzie na emeryturę, więc chciałbym z nim zawalczyć już po Porterze - nie ukrywa swoich ambicji Spence Jr.

Tymczasem dwa tygodnie temu Sean Gibbons, prezydent grupy MP Promotions, zapowiedział, że Manny'ego bardziej interesuje starcie z Dannym Garcią (35-2, 21 KO) bądź Miguelem Angelem Garcią (39-1, 30 KO), który przecież ostatnio przegrał, i to właśnie ze Spence'em.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 20-08-2019 16:02:43 
Nie bedzie walki Spenca z Paquiao ani Spenca z Crawfordem takie realia. Sam Roach mówił ze bedzie namawiał Paquiao na unikania Spenca. Walka Spence Crawfod tez niemozliwa z oczywistych względów a co do Paquioa ze Spencem nie zaboksuje ale z Mayweatherem tez nie bo była by klapa finansowa. Mayweather za walke zyczy sobie od 100 milionów wzwyż rynek nie wygeneruje takich pieniedzy nie ma takiej opcji zwłaszcza ze w stanach jest teraz duza konkurencja z mma które pokazuje swoje gale w ppv i niektóre gale mają niezłe wyniki.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 20-08-2019 18:35:20 
Trudna przeprawa z Porterem? Przecież Spence to na luzie wygra. Nie przesadzajcie redakcjo.
Kurfa a może by tak Spence - Crawford w końcu??? Ten boks jest posrany. W MMA przynajmniej jest jedna najlepsza organizacja UFC i się biją najlepsi z najlepszymi, a tutaj pewnie Spence vs Crawford za 5 lat.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-08-2019 21:04:12 
Spence jr. z Porterem pewnie wygra, ale według mnie go nie zastopuje. Shawn to twardy dzik..
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 20-08-2019 21:52:01 
Nie oglądałem zbyt wielu walk Errola Spenca czy Shawna Portera, ale z tego co ja zaobserwowałem, to Porter stylowo boksuje podobnie jak Powietkin tj. znajduje się na obrzeżach zasięgu rąk rywala i w odpowiednich dla siebie momentach błyskawicznie skraca dystans, zaskakując rywala i wyprowadza kilka ciosów w półdystansie, a następnie wydłuża dystans. Ten typ boksowania nie sprawdzi się w walce ze Spencem, który wie jak zablokować takie ataki u rywala, a w dodatku w bliskim półdystansie jest równie skuteczny co Porter, a może nawet lepszy. Moim faworytem będzie tutaj Errol Spence.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.