MAYWEATHER STOCZY W PRZYSZŁYM ROKU WALKĘ POKAZOWĄ W CHINACH?

Jak donosi South China Morning Post, legendarny Floyd Mayweather Jr stoczy kolejną walkę pokazową - tym razem w Chinach. Dziennikarze otrzymali już zaproszenia na konferencję prasową, która odbędzie się 18 września. Podczas konferencji ma zostać ogłoszony pojedynek z udziałem 42-letniego Amerykanina.

FLOYD MAYWEATHER SPECJALNYM DORADCĄ CHIŃSKIEJ FEDERACJI BOKSU >>>

- Ogłosimy, że Mayweather stoczy walkę bokserską w Chinach w przyszłym roku. Otrzymaliśmy już wstępną zgodę władz prowincji Hajnan na ten pojedynek. Wszystko musi być jednak potwierdzone również przez Floyda. Nie mamy jeszcze stuprocentowego potwierdzenia wszystkich detali. Negocjujemy z menadżerami Mayweathera - oświadczył rzecznik grupy hotelowej The Mission Hills, która zamierza uczynić z walki jednego z najlepszych bokserów wszech czasów element promocji tropikalnej wyspy Hajnan, pełnej plaż i hoteli.

Przypomnijmy, że Floyd zarobił w grudniu zeszłego roku około dziesięciu milionów dolarów w Azji, błyskawicznie nokautując podczas sylwestrowej gali RIZIN w japońskiej Saitamie młodego i bardzo popularnego kickboksera, Tenshina Nasukawę. Ostatnia pełnoprawna, zawodowa walka Mayweathera miała natomiast miejsce ponad dwa lata temu, gdy ''Money'' znokautował gwiazdora MMA Conora McGregora i według Forbesa zarobił ok. 275 milionów dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-09-2019 19:51:04 
Od deklasacji Marqueza minie na dniach 10 lat (tak wiem jaki był background tej walki i kwestie wagi), szkoda że Floyd jest już taki stary, bo w dzisiejszej WW byłoby nieziemsko ciekawie. Śmieję się do dzisiaj, że niektórzy kilka lat temu myśleli, że Thurman by go ostukał xD Nie mniej jednak byłbym bardzo ciekawy walk z technicznym czołgiem Spencem i Crawfordem. Zapraszam do dyskusji.
 Autor komentarza: MODM
Data: 08-09-2019 20:38:10 
niech zrzuca 8 kg i wjeżdża do Łomy
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-09-2019 21:18:31 
Autor komentarza: MODM Data: 08-09-2019 20:38:10
niech zrzuca 8 kg i wjeżdża do Łomy

*
*
*

Tak, Floyd będzie zrzucał po czterdziestce dla kogoś takiego jak Łomaczenko xD
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 08-09-2019 22:02:58 
Uwielbiam Floyda, jakkolwiek nie chce już go oglądać w ringu. Swoje zrobił ma grupe promotorska, przecie on teraz te kilka milionow tl spokojnie za walke Tanka może wyciągnąć jako promotor właśnie, to po co lać się po głowie.

Wole raz na czas obejrzeć ucztę dla oczu jak obija Rudzielca aż miło i tym sie upajać ;)
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-09-2019 22:17:45 
Autor komentarza: ChudyByk Data: 08-09-2019 22:02:58
Wole raz na czas obejrzeć ucztę dla oczu jak obija Rudzielca aż miło i tym sie upajać ;)

*
*
*

Canelo się niesamowicie rozwinął po tej walce. To byłą lekcja od mistrza, z której wyciągnął dużo wniosków i to się chwali. Postawił bardzo na defensywę i mocno ją rozwinął, stał się w tym naprawdę bardzo dobry. Śliski w obronie, czujny, gotowy na kontrę jednocześnie pozostający w zasięgu i kontrujący ostro oraz szybko. To wszystko co sprawiło, że wtedy tak dostał łupnia z Floydem potrafił przekuć na swój warsztat i dzisiaj jest chyba jednym z najlepszych kontrbokserów, którzy jednocześnie potrafią ranić w tych kontrach w całym boksie. Dodać do tego świetny bodypunching i z wyśmiewanego niegdyś gościa stał się real deal.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 09-09-2019 11:21:08 
Trzeba przyznać, choć go nie lubię za wszystkie wałki i cała otoczkę, że Alvarez ma świetny boks, A z walki na walkę wydaje się być jeszcze coraz lepszy. Jego walka z Kovaliowem zapowiada się niezwykle ciekawie, bo przecież Kovaliow jest od lat czołowym pólciężkim, który przecież jeszcze nie jest bardzo stary i prezentuje wysoką formę i nadal może być zbyt duży i zbyt mocny dla Alvareza. I jeśli Alvarez wygra, ale tak całkowicie uczciwie najlepiej w pełnym limicie LHW z Ruskiem to zyska bardzo wiele szacunku w moich oczach.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 09-09-2019 11:37:47 
A czy ucztą dla oczu można nazwać walkę Floyda z Alvarezem? Moim zdaniem średnio. Dla mnie uczta dla oczu to walki np. Pacquiao lub Łomaczenki jak i oczywiście wielu innych. Floyda starsze walki też były ciekawe jak ta z Corralesem np. Ale w jego karierze sporo było kalkulacji i do Pacquiao wyszedł za późno ale wiadomo - biznes. Ciekawe czy jeszcze wróci na poważną walkę.. Myślę że jakby leżało na stole odpowiednio dużo siana to by wyszedł.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.