ME W ALCOBENDAS: MEDAL ELŻBIETY WÓJCIK, CZTERY POLKI W 1/4 FINAŁU

Poniedziałek i wtorek na mistrzostwach Europy seniorek w hiszpańskim Alcobendas przyniosły Polkom trzy zwycięstwa (w tym pierwszy na tym turnieju medal) i dwie porażki. Widać dobrą formę większości zawodniczek kadry prowadzonej przez Karolinę Michalczuk.

ME W ALCOBENDAS: DOBRY POCZĄTEK POLEK, CHOĆ JEST PEWIEN NIEDOSYT >>>

Wczoraj zwycięstwa odniosły Elżbieta Wójcik (75 kg, 3:2 z Francuzką Daviną Michel) i Kinga Szlachcic (60 kg, 5:0 z Chorwatką Mariją Malenicą). Wójcik jest zatem w półfinale (przystąpi do niego 30 sierpnia) i zapewniła już sobie co najmniej brązowy medal, a Szlachcic znalazła się w ćwierćfinale, który czeka ją jutro. Niestety z mistrzostwami pożegnała się Sandra Drabik (51 kg, porażka 1:3 z Francuzką Wassilą Lkhadiri).

Dziś Polki stoczyły dwie walki: najpierw niedawna złota medalistka Igrzysk Europejskich Karolina Koszewska (69 kg) przegrała niejednogłośnie (2:3) z Angielką Sandy Ryan, a potem humory poprawiła nam świetnie dysponowana Sandra Kruk (57 kg), która efektywnym pressingiem za lewym prostym zdominowała pojedynek z rozstawioną z numerem drugim Rosjanką Darią Abramową, wygrywając 5:0 i awansując do ćwierćfinału.

Oprócz wspomnianej walki Kingi Szlachcic, jutro czekają nas ćwierćfinałowe pojedynki z udziałem Natalii Rok (51 kg) i Anety Rygielskiej (64 kg).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.