JOSHUA: NIE CHCĘ TERAZ SŁYSZEĆ O FURYM I WILDERZE

Anthony Joshua (22-1, 21 KO) znacznie zaostrzył w ostatnim czasie ton swoich wypowiedzi. AJ intensywnie przygotowuje się do rewanżowej walki z Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO), która czeka nas 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Były mistrz świata nie chce słyszeć o Tysonie Furym i Deontayu Wilderze, którzy mogą się zmierzyć w innej wielkiej walce. Pojedynki Joshua vs Ruiz II i Fury vs Wilder II są kluczowe dla obecnej wagi ciężkiej.

PETER FURY O WALCE JOSHUA vs RUIZ II >>>

- Mam teraz o co walczyć. Goście, z którymi chciałem się bić, są związani kontraktem i nie będą dostępni przez półtora roku. Wykluczają mnie. Ja zawsze walczę z najlepszymi możliwymi rywalami. Podejmuję wyzwania, Ruiz był najlepszym możliwym przeciwnikiem. Manuel Charr, Michael Hunter? Nie mógłbym walczyć z kimś takim jak Charr. Chciałem najlepszego, a Ruiz Jr był najlepszy.

- Koncentruję się tylko na Ruizie Juniorze. Nikt nie może mnie pytać o Wildera i Fury'ego. Ten temat nie jest teraz istotny. A kiedy wygram z Ruizem Juniorem, nadal nikt nie powinien poruszać tematu Wildera i Fury'ego, ponieważ oni jasno się określili. Mają zajęty cały przyszły rok. Dopóki nie będą dostępni, niech nikt ze mną o nich nie gada - dodaje Brytyjczyk.

Przypomnijmy, że we wrześniu dojdzie do walki Tysona Fury'ego z Otto Wallinem, a w listopadzie Deontay Wilder stoczy rewanżowy pojedynek z Luisem Ortizem. Jeżeli Amerykanin i Brytyjczyk wygrają, zmierzą się w lutym. Ich pierwszy pojedynek w grudniu zeszłego roku zakończył się remisem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-08-2019 18:58:56 
Już dawno mówiłem że walka AJ vs Wilder się nie odbędzie z takich czy innych powodów a im dłużej będą czekać tym bardziej szansa takiego pojedynku będzie się oddalać. Tak się stało bo AJ stracił pasy. Kto wie czy Wilder nie straci pasa z Ortizem albo Furym, wtedy walka tej dwójki, o ile do niej dojdzie będzie coś jak Lewis vs Tyson, trochę za późno bo któryś będzie już past prime.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 23-08-2019 21:47:52 
Ty juz uwazaj chlopie na tego Charra, bo i on cie moze polozyc :) Nie fifokuj, bo znow zglebisz.
 Autor komentarza: towlasnieja
Data: 23-08-2019 22:12:11 
Oby Ruiz wygrał rewanż, to będzie unifikacja ;)
 Autor komentarza: samqualis
Data: 23-08-2019 22:41:04 
"towlasnieja Data: 23-08-2019 22:12:11

Oby Ruiz wygrał rewanż, to będzie unifikacja ;)"

owszem , będzie
wilder do ruiza wyjdzie i nie bedzie go unikal jak Antka
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.