PETER FURY: JOSHUA BOKSUJĄC Z DALEKA POWINIEN WYGRAĆ Z RUIZEM

Peter Fury uważany jest za jednego z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Sławny angielski trener przekonuje, że jeśli tylko Anthony Joshua (22-1, 21 KO) będzie realizować konsekwentnie założenia taktyczne, powinien pokonać w rewanżu Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO).

Joshua pomimo głosów różnych "doradców" postanowił pozostać z Robem McCrackenem, który trenował go już w czasach amatorskich. - To się nazywa lojalność - ucina wszelkie spekulacje były mistrz IBF/WBA/WBO. AJ stanie przed szansą odzyskania tych pasów 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

- Anthony powinien boksować jak wysoki zawodnik musi boksować z niższym. Za pierwszym razem wszedł z Ruizem w półdystans i przegrał przed czasem. Zresztą ta porażka mnie jakoś bardzo nie zdziwiła, gdyż zawsze uważałem Ruiza za pięściarza czołówki światowej. To nie są wybory na najładniej zbudowanego zawodnika, tylko najlepszego boksera. Ruiz jedyną porażkę poniósł z rąk Josepha Parkera, choć moim zdaniem był wtedy nieznacznie lepszy - mówi angielski trener.

- Joshua wychodząc do ringu wyglądał na człowieka, który nie chce tam być. I może teraz mówić co zechce, ale tak to właśnie wyglądało. Występując w USA został pozbawiony strefy komfortu. Jeśli wykorzysta swoje warunki fizyczne i będzie boksował, może to wygrać. Ciosy Ruiza będą pruły powietrze, a on się zmęczy. Tak boksujący Joshua powinien wygrać to nawet przed czasem w końcówce pojedynku. Być może Ruiz ma najszybsze ręce w wadze ciężkiej, ale i najwolniejsze nogi - dodał Fury, ojciec Hughie Fury'ego i wujek Tysona.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 22-08-2019 15:13:06 
Podzielam zdanie Furego myślę dokladnie tak samo tylko styl kliczko może przynieść sukces Joshuy. Chłop ma za słaba odporność w poldystans nie ma co wchodzić
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-08-2019 16:58:31 
Skoro Boris The Blade twierdzi że Ruiz ma najwolniejsze nogi to chyba powinien obejrzeć naszego 120 kilowego Puchatka jak powłóczy nogami po kilku rundach.
AJ skoro taki jest otwarty na chłonięcie wiedzy to może powinien zatrudnić Furego na jeden obóz i nie trzymać się tak kurczowo trenera od amatorów.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 22-08-2019 22:20:12 
O swoim synu takie głupoty gada a tu proszę jak mądrze i rzeczowo
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 22-08-2019 23:37:14 
Peter jaja sobie robi, naprawdę tak trudno to wyczuć??
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.