MICHALCZEWSKI: TO OPCJA WSPÓŁPRACY JAKBY USZYTA DLA MNIE

Jak pisaliśmy wczoraj, bardzo mocna niegdyś grupa Universum wraca do gry na antenie telewizji ZDF. Co ciekawe, były mistrz świata Dariusz Michalczewski - dawny gwiazdor Universum - ma zostać dyrektorem sportowym odradzającej się niemieckiej potęgi.

LEGENDARNA GRUPA UNIVERSUM WRACA NA ANTENĘ ZDF! >>>

- Zapaść w niemieckim boksie brała się z braku telewizji. ZDF może zrobić fajną robotę. W biznes najlepiej wejść, gdy jest kryzys w danym interesie. Myślę, że Ismail Oezen-Otto (główna postać biznesowa nowego Universum) wszedł w odpowiednim czasie z tym pomysłem, mając wsparcie właściwych ludzie. Przypomina mi to nieco start interesu Klausa Petera Kohla, z którym działałem w czasie kariery. To jest bardzo zachęcająca opcja współpracy, jakby uszyta dla mnie. Musimy uzgodnić jeszcze kilka szczegółów, no i muszę dostać zgodę małżonki na częstsze wyjazdy do Niemiec - powiedział Michalczewski w rozmowie z Piotrem Jagiełłą z TVP Sport.

W dalszej części rozmowy Michalczewski podkreślił swoją rolę w dawnym Universum, twierdząc, że był ''główną osobą'' grupy, w której oprócz niego boksowały takie tuzy jak bracia Kliczko, Rusłan Czagajew, Felix Sturm, Artur Grigorian i wielu innych czempionów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olaf
Data: 14-08-2019 11:47:55 
Oby małżonka zgodziła się na jak najczęstsze wyjazdy do niegdysiejszej ojczyzny. Dla polskiego boksu dobrze i dla niej, bo w przeciwnym razie mogłoby się to skończyć wytoczeniem "bokserskiej argumentacji" tak jak to było w przypadku poprzedniej małżonki.
 Autor komentarza: adam77
Data: 14-08-2019 12:20:21 
Olga kretynie co do czego

Darek kumaty gość a najlepszym ruchem to była ucieczka do Niemiec.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 14-08-2019 12:56:46 
Dodatkowe możliwości dla polskich bokserów.
 Autor komentarza: mirage
Data: 14-08-2019 13:51:11 
Mało istotny temat dla boksu
 Autor komentarza: observer
Data: 14-08-2019 14:37:48 
nie dzieki, na tych pompowanych talentow juz nikt nie ma ochoty. A gale ZDF czy RTL poprostu padly na pysk bo ludzie juz nie chcieli ogladac tych niby przyszlych gwiazd ktorzy okazywali sie przecietniakami..... a przedewszystkim Dopuki niemcy nie beda mieli prawdziwego niemca a beda wciskani ruscy rumuni bulgazy turki itd, ktorym ekspresowo po nauczeniu sie "guten Tag" wrecza niemieckie paszporty, to tym sie juz w niemczech nikt nie zainteresuje, bo ludzie sie tym najedli. Poza tym Michalczewski w niemczech w mediach nie istnieje i nikt o nim nie wspomina, on sam doskonale wie dlaczego!!!
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-08-2019 17:07:54 
W PL się nie udało to może teraz czas popróbować w DE. Kto wie może uda się jeszcze raz sprzedać tam Izu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.