SAUERLAND PRZYZNAJE: PO TURNIEJU POWINIEN BYĆ REWANŻ Z GŁOWACKIM

Kalle Sauerland jest twarzą turnieju World Boxing Super Series. Po tym co wydarzyło się w połowie czerwca w Rydze niemiecki promotor sam przyznaje, że zwycięzca całej imprezy w wadze junior ciężkiej powinien spotkać się z Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO).

"Główka" mierzył się z Mairisem Briedisem (26-1, 19 KO) na jego terenie. Seria błędów sędziego Roberta Byrda sprawiła, że obóz Polaka wniósł protest. Federacja WBO, w której Polak był uważany wcześniej za mistrza, naciska zwycięzcę WBSS na obowiązkową obronę z Krzyśkiem. Tak samo wyobraża sobie to Sauerland.

- Moim zdaniem po zakończeniu turnieju powinno dojść do rewanżu. To była szalona walka. Briedis brzydko sfaulował łokciem, ale faule były również po drugiej stronie. Ten Briedisa okazał się po prostu bardziej widoczny i spektakularny. Był tak ustawiony, że nawet nie widział gdzie uderzy. Atmosfera w hali była naprawdę gorąca i głośna, przez co sędzia Byrd nie słyszał nawet gongu. Narożnik wskoczył do ringu i sygnalizował, że druga runda się już skończyła. WBSS nie jest ciałem sankcjonującym i podporządkujemy się decyzji federacji WBO - powiedział niemiecki promotor.

Tydzień temu władze World Boxing Organization zaleciły, by zwycięzca turnieju, a Briedis spotka się w nim z Yunielem Dorticosem (24-1, 22 KO), skrzyżował potem w ciągu 120 dni rękawice z Głowackim. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 12-07-2019 13:31:49 
No i to mi się kurwa podoba. Teraz wychodzi na to, że nagrodą dla zwycięzcy turnieju jest walka z Krzysiem Mishima Głowackim xD
Krzysiu dzięki tym faulom jesteś teraz Final Bossem w tej grze nie spierdol tego xD
 Autor komentarza: Kaczakan
Data: 12-07-2019 13:41:59 
Nagrodą dla zwycięzcy turnieju będą wszystkie pasy i duża kasa. Głowacki final bossem? Niby z jakiej parady? Nie ma pasów, walka prawdopodobnie nie odbędzie się w Polsce z uwagi na skąpstwo Vasyla. Zero atutów po swojej stronie. Poza tym, że Kalle mówi, że POWINNO dojść do takiej walki wcale nie oznacza, że tak się stanie. Takimi tekstami usypiają czujność cebulaków, by ci zapomnieli po przebiegu pierwszej walki i tasowali się mówiąc "ej, w sumie może to i lepiej, krzysio teraz zawalczy o wszystkie pasy, przeciwnicy zrobili robotę za niego". Brawo Kalle, właśnie tak się urabia niemyślących baranów. Głowacki pewnie psychicznie trochę się posypie, przyjęte ciosy mogły go też naruszyć, więc w drugiej walce Briedis, bo najprawdopodobniej to on wygra turniej, będzie miał łatwiej, bo swój teren i sędziów.
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 12-07-2019 14:21:03 
Tylko z jakiej paki np. Dorticos miałby obowiązkowo walczyć z Głowackim?
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 12-07-2019 15:10:01 
Wasilewski jest skończony ze względu na swoją hipokryzję. Jeśli faul przeciwko Ugonohowi nie miał dla niego znaczenia, to dalej gościa nie słucham.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 12-07-2019 15:53:44 
Nawet jaj sobie nie można porobić bo znajdzie się jakiś twardogłowy co weźmie to na serio i poucza :(
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-07-2019 16:08:48 
Zwykły biznes. Sauerland chce już sobie zabookować wartościowego zawodnika dla Briedisa, o ile ten wygra turniej. Usyk i Gassiev poszli do ciężkiej, jest jeszcze kilku ruskich, ale za specjalnie nie ma z kim walczyć.
 Autor komentarza: oczi00
Data: 12-07-2019 16:19:22 
trochę z innej beczki, ale czy tatuaż Krzyśka nie przypomina wam Sashy Grey :D wie ktoś w ogóle kim jest ta dziewczyna na prawym ramieniu?
 Autor komentarza: nonitek
Data: 12-07-2019 16:51:54 
@oczi00

Pewnie to ta laska, dla której Krzysiu zostawił żonę
 Autor komentarza: BOXER
Data: 12-07-2019 20:49:59 
To dopiero będzie obciach jak się rozejdą .Tatuaz zmieni moze na Jadło u babci Maliny
 Autor komentarza: gerlach
Data: 12-07-2019 22:35:05 
Jest twarza? :))) Kalle? Sauerland? Ten Krol Korupcji ?
 Autor komentarza: gerlach
Data: 12-07-2019 22:37:25 
Przede wszystkim Breidis powinien zostac poddany kontroli dopingowej, bo zachowanie po walce (nie tylko podczas) wskauzje na to, ze chlopak byl na jakims mocnym koksie. Kilka srodkow moloby wchodzic w gre, ale tym powinny sie zajac odpowiednie organa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.