WILDER O KARIERZE FURY'EGO I TRANSMISJI REWANŻU Z BRYTYJCZYKIEM

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (40-0-1, 41 KO) ma jesienią stoczyć rewanż z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO), ale więcej mówi w tej chwili o lukratywnym rewanżu z Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO), do którego dojdzie pod jednym warunkiem: Amerykanin i Brytyjczyk muszą wygrać swoje tegoroczne pojedynki.

FURY: REWANŻ Z WILDEREM 22 LUTEGO >>>

- Oglądałem walkę ze Schwarzem, Fury zrobił w niej to, co musiał. Miał przed sobą żywy worek treningowy. Kiedy spojrzy się na zawodników, z którymi walczył Fury, to oprócz Kliczki i mnie nie walczył z nikim ciekawym. Wrócił po przerwie i przyłapaniu go na dopingu, walczył z dwoma gośćmi z dolnej półki, aż wreszcie wszedł do ringu ze mną. Potem znowu walczył z anonimem i znowu twierdzi, że jest najlepszy. To szaleństwo (...) Myślę, że Fury chce po prostu przedłużyć sobie karierę - twierdzi Wilder i przechodzi do tematu rewanżu z "Królem Cyganów".

LUIS ORTIZ: PAS WBC BĘDZIE MÓJ >>>

- Na pewno zorganizujemy rewanż we współpracy z dwiema telewizjami. Będzie to wspólna transmisja. Chcemy dostarczyć ludziom wielką walkę. Fury będzie zatem reprezentowany przez ESPN, a ja przez moją telewizję (Showtime lub Fox - przyp.red.) - dodaje "Bronze Bomber", który ma zmierzyć się z Furym w pierwszym kwartale 2020 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-07-2019 18:41:55 
Tak jak się spodziewałem, za dwa dni na łamach orga odpowiedź Furego. Nic nie wnoszące newsy i przepychanki medialne które będą się nasilać wraz ze zbliżającą się walką.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 10-07-2019 20:09:56 
Przynajmniej oni traktują sie poważnieo jeden i drugi tak naprawdę boi się porażki
 Autor komentarza: BOXER
Data: 11-07-2019 09:32:36 
Wszyscy jakby mieli po jednej porażce to te walki byłyby szybciej organizowane .Żaden z nich nie bałby się porażki z straty 0 w rekordzie.
Teraz jak wygra Antek z Andym to będzie w komfortowej sytuacji .Nie będzie bał się juz tak porazki jak Wilder z Furym.
 Autor komentarza: OZZY
Data: 11-07-2019 19:17:00 
BOXER

AJ akurat jako jedyny z tej trojki nie unikal wyzwan czego nie mozna powiedziec o cyganie i alabumie.
Dobor przeciwnikow Furyego to jest po prostu zenada, mieni sie mistrzem linearnym i numerem jeden a obija ogorow z trzeciej ligi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.