MENADŻER WILDERA: NAJPIERW REWANŻ Z ORTIZEM, PÓŹNIEJ Z FURYM

Shelly Finkel, menadżer mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) zaprzecza ostatnim twierdzeniom Eddie'ego Hearna (promotora Anthony'ego Joshuy) i Boba Aruma (współpromotora Tysona Fury'ego). Hearn i Arum ogłaszali, że nie dojdzie do planowanej na jesień walki Wilder vs Ortiz II.

HEARN: NIE DOJDZIE DO WALKI Z ORTIZEM >>>

- Będzie dokładnie tak, jak Deontay Wilder powiedział swoim fanom. Stoczy walkę z Luisem Ortizem, a potem zmierzy się z Tysonem Furym. Nie wiem, czemu jest to podawane w wątpliwość. Jeśli chodzi o miejsce, w którym dojdzie do rewanżu z Kubańczykiem, to wciąż szukamy. Mówiło się, że do walki dojdzie w Nowym Jorku, ale nie potwierdziliśmy jeszcze żadnego miasta - powiedział Finkel.

Przypomnijmy, że do pierwszej walki Wilder vs Ortiz doszło w marcu zeszłego roku. Był to dramatyczny pojedynek, który Amerykanin rozstrzygnął na swoją korzyść przed czasem. Jeżeli Wilderowi uda się drugi wygrać z Ortizem, a Tyson Fury upora się w tym roku ze swoim kolejnym rywalem, w pierwszym kwartale przyszłego roku powinno dojść do rewanżu Amerykanina z Brytyjczykiem - walki, która może być jednym z największych bokserskich wydarzeń dekady.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 24-06-2019 18:04:35 
Żeby nie było, że "myślał indyk o niedzieli". Aczkolwiek uważam, że tym razem Wilder poradzi sobie z Ortizem dużo łatwiej, a później dojdzie do rewanżu z Furym.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 24-06-2019 19:13:44 
Według mnie Ortiz przegra teraz wcześniej - w pierwszej części pojedynku - chociaż myślę, że to może być 1 runda. Potem walka z Kownackim na podtrzymanie formy i potem walka z Furym o sporą kasę. Teraz Joshua schodzi na drugi plan chociaż uważam, że pod koniec roku Joshua wygra na punkt z Ruizem i odzyska pasy.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 24-06-2019 19:32:22 
@Waluk

Myślę podobnie, chociaż Ortiz ma na tyle umiejętności, że pomimo wieku nie sądzę, aby dał się znokautować w jedną rundę. Słusznie natomiast prawisz co do AJ. Moim zdaniem jeśli uniesie to wszystko psychicznie to poradzi sobie w rewanżu. Każdy może mieć gorszy dzień, ale prawda jest taka, że ten grubasek z Meksyku to cholernie niewygodny pięściarz i śmiem twierdzić, że Wilder też by miał z nim problemy.
 Autor komentarza: boxing
Data: 25-06-2019 09:33:59 
i tak wykolegowali Joshuę z rynku w USA ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.