THURMAN O TAKTYCE PORTERA W WALCE ZE SPENCE'EM JUNIOREM

Mistrz WBA wagi półśredniej, Keith Thurman (29-0, 22 KO) zmierzy się 20 lipca w Las Vegas z Mannym Pacquiao (61-7-2, 39 KO), ale sporo mówi też o walce mistrza IBF Errola Spence'a Juniora (25-0, 21 KO) z mistrzem WBC Shawnem Porterem (30-2-1, 17 KO), która ma zostać oficjalnie ogłoszona w tym miesiącu.

THURMAN: TAKTYKA PACQUIAO JEST PRZEWIDYWALNA >>>

- Porter to trudny rywal, jeżeli pozwoli mu się narzucić warunki i walczyć w jego stylu. W swojej ostatniej walce moim zdaniem tego nie robił, nie jestem fanem Portera próbującego boksować w dystansie i poza dystansem. Jeżeli Porter będzie tak walczył ze Spence'em, to będzie dla Spence'a łatwa walka. Jeżeli natomiast Porter będzie walczył brudno, nieustannie ''siedział'' na rywalu i nawet uderzał głową, to ma szanse. Tak walczył z Andre Berto i ze mną. Te uderzenia głową nie są zamierzone, ale musisz uważać z Porterem nie tylko na jego ręce, ale także na tą jego głowę, która jest jak taran. Mimo wszystko wciąż zdecydowanie stawiam na Spence'a - mówi Thurman, który stoczył z Porterem w 2016 bardzo wyrównaną batalię, wygrywając ostatecznie jednogłośnie na punkty.

Przypomnijmy, że do walki Porter vs Spence Jr ma dojść w lecie lub na początku jesieni w Barclays Center na nowojorskim Brooklynie. Zwycięzca tego pojedynku miałby stanąć do walki ze zwycięzcą konfrontacji Thurman vs Pacquiao.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 11-06-2019 20:39:03 
Porter jest bardzo siłowym zawodnikiem, nie ma w jego walce polotu, techniki, myśle iż określenie iż jest bokserskim wyrobnikiem bardzo pasuje.w mojej opini przegrał z Garcia ale dostał prezent. Ciężko m oglądać Portera ale ponieważ nie będzie słabszy od Spence a ten walczy bardzo siłowo to będzie to walka w zapasach z domieszka boksu. Interesuje mnie wynik tej potyczki ale niej ej oglądanie. Spence Jr. niszczy rywali tym ze jest duży, pasuje do średniej lub nawet do SS ale nie jest to wirtuoz boksu i za chwile, już w 154 zacznie przegrywać, z Porterem po brzydkiej walce powinien sobie dać rade
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.