THURMAN: TAKTYKA PACQUIAO JEST PRZEWIDYWALNA

Ruszyła machina promocyjna przed wielką walką Manny'ego Pacquiao (61-7-2, 39 KO) z mistrzem świata WBA wagi półśredniej Keithem Thurmanem (29-0, 22 KO), która odbędzie się 20 lipca w MGM Grand w Las Vegas. Thurman szanuje legendarnego Filipińczyka, lecz wskazuje przy tym braki w jego boksie, które ma zamiar wykorzystać.

ROACH O KLUCZU DO WYGRANEJ Z THURMANEM >>>

- Wejście do ringu z Mannym Pacquiao to zaszczyt. Wierzę, że świętej pamięci Ben Getty (trener, któremu Thurman zawdzięcza najwięcej - przyp.red.) byłby ze mnie dumny. Powiedział kiedyś, że zdominuję wagę półśrednią, zarobię w boksie miliony i będę prawdziwą gwiazdą sportu - mówi Thurman.

- Manny'ego Pacquiao można pokonać. Ma już zresztą na koncie porażki. To ulubieniec kibiców i legenda. Dla mnie jednak jego taktyka jest przewidywalna. On walczy zrywami i trzeba to wykorzystać. Oczywiście trzeba też mieć szacunek do jego siły uderzenia. Wierzę, że sposób, w jaki poruszam się w ringu, mój atletyczny styl i rozumienie boksu to coś, czego Manny jeszcze nie widział - dodaje ''One Time'', który na początku tego roku wrócił do ringu po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami i pokonał Josesito Lopeza większościową decyzją sędziów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.