DILLIANOWI WHYTE'OWI WCIĄŻ ZALEŻY NA REWANŻU Z ANTHONYM JOSHUĄ

Należący do czołówki wagi ciężkiej Dillian Whyte (25-1, 18 KO) wciąż liczy na to, że w przyszłości zmierzy się ponownie z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO), który tydzień temu stracił mistrzowskie tytuły w starciu z Andym Ruizem Juniorem (33-2, 22 KO).

WHYTE SUGERUJE, ŻE JOSHUA BYŁ NA DOPINGU >>>

- Myślę, że Joshua okazał być może za dużo szacunku Ruizowi. Meksykanin to miły gość, Joshua dawał mu przed walką swoje pasy, by Ruiz mógł z nimi pozować do zdjęć. Nie rozumiałem tego, przecież za chwilę mieli iść na wojnę. To wszystko było dziwne, jakby Joshua nie chciał już dźwigać presji bycia mistrzem - mówi Whyte, który już 20 lipca zmierzy się w Londynie w groźnym Kolumbijczykiem Oscarem Rivasem (26-0, 18 KO).

- Szybki powrót AJ'a jest dobry dla brytyjskiego boksu. Wciąż mamy sprawy, które trzeba wyjaśnić, nawet jeśli Joshua przegra dziesięć walk z rzędu, wciąż chcę z nim walczyć. Mam nadzieję, że wróci mocniejszy, jestem trochę zawiedziony tym, że to Ruiz go pokonał, a nie ja - dodaje urodzony na Jamajce Brytyjczyk, którego Joshua znokautował w trudnej walce w grudniu 2015 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: spienionyjohny
Data: 10-06-2019 20:17:34 
Joshua znokautował Łajdaka "w trudnej walce"? to była trudna walka dla AJ'a? oprócz mitycznego ciosu z jednej rundy Whyte latał jak szmacianka lalka po ringu
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 10-06-2019 20:47:15 
Po porazce Joshuy z Ruizem to forum juz tak nie pisze w takich superlatywach i obiektywnie o Anthonym jak wczesniej.. zaraz sie okaze, ze kazdy z jego rekordu dal mu ciezka przeprwe w ringu, Joshua juz byl b dobry, a jestem przekonany, ze wroci jako jeszcze lepszy zawodnik, a sezonowcom i januszom, ktorzy po porazce odwrocili sie od Joshuy i nagle pisza jaki jest slaby, srodkowy palec :)
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 10-06-2019 23:01:01 
Masz racje t4.... taka jest wdziecznosc niedzielnych kibicow. Ja mam swoja teorie spiskowa jesli chodzi o te walke i jestem pewien ,ze Josh narobil ludziom sieczki w glowach swoja przegrana. Trzymaj ten swoj srodkowy palec jak najdluzej, a ja dodam jeszcze od siebie gest Kozakiewicza!
 Autor komentarza: outrageous
Data: 11-06-2019 00:47:55 
Znowu spuści mu lanie, nic nowego
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.