FURY O REWANŻU Z WILDEREM: NIE DZIELMY SKÓRY NA NIEDŹWIEDZIU

Linearny mistrz świata wagi ciężkiej, Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) zmierzy się już 15 czerwca z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO) w Las Vegas. Z kolei mistrz świata WBC, Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) zapowiada, że rewanż z "Królem Cyganów" jest już dograny i dojdzie do niego w przyszłym roku. Fury nie chce jednak w tej chwili myśleć o drugiej walce z Amerykaninem.

WILDER: W REWANŻU ROZWIEJĘ WĄTPLIWOŚCI >>>

- Wilder mówi o walce, do której został rok czasu. Wszystko może się jeszcze zdarzyć, jutro nie jest nigdy pewne, żyję więc dniem dzisiejszym. Z powodu otoczenia, w jakim wyrosłem i z powodu tego, z czym się zmagam, nie mogę wybiegać w przyszłość. Jutro mogę być znowu w totalnej depresji, dlatego mogę żyć tylko chwilą. Tak sobie radzę z całym ciężarem na swoich barkach - mówi Fury.

- Nie stoczyłem jeszcze nawet walki ze Schwarzem. Mogę w niej zostać znokautowany. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Wilder musi wygrać rewanż z Ortizem, a ja prawdopodobnie stoczę kolejną walkę we wrześniu lub w październiku. Nie wiem, z kim, nie interesuje mnie to w tej chwili. Kiedy mam walki na horyzoncie, interesuje mnie tylko najbliższa z nich - dodaje Brytyjczyk, dla którego starcie ze skazywanym na porażkę Niemcem będzie pierwszym w ramach lukratywnej umowy z telewizją ESPN i grupą Top Rank.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 08-06-2019 09:48:00 
Fury przynajmniej nie lekcewazy Schwarza, wiec jesli przegra, to nikt nie bedzie szydzil (ale wiemy, ze nie przegra)
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 08-06-2019 09:49:04 
po pieknym poprzednim weekendziewalk czasna polskie popisy walk czyli FFF :D :D
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-06-2019 10:28:37 
Prawdopodobieństwo, by takie wielkie niespodzianki w boksie zdarzały się co kilka tygodni, pewnie jest zerowe. Biorąc na walkę Schwarza, Fury od początku przedstawia go jako mega groźnego zawodnika, oczywiście gdyby kto inny z nim walczył, mówiłby że to bum.


Ale oczywiście żaden z fanatyków Wildera, nie dostrzega jakim perfidnym kłamcą jest, skoro dzień przed walką AJ-Ruiz ogłasza, że kontrakty na jego rewanż z Furym zostały podpisane, a po kilku dniach okazuje się, że to nieprawda?
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 08-06-2019 10:47:55 
Autor komentarza: Ramirez82
Ale oczywiście żaden z fanatyków Wildera, nie dostrzega jakim perfidnym kłamcą jest, skoro dzień przed walką AJ-Ruiz ogłasza, że kontrakty na jego rewanż z Furym zostały podpisane, a po kilku dniach okazuje się, że to nieprawda?Nie fanatyków tylko sympatyków lub fanów jego talentu, fanatyków do Wilder chyba nie ma. :) No i co takiego się stało, że Wilder to powiedział, najważniejsze, że dobrze walczy i jest ogólnie w porządku a to co mówi w wywiadach jest bez znaczenia, bo on widocznie zarabia na takim gadaniu, czyli to jego praca.
"po pieknym poprzednim weekendziewalk czasna polskie popisy walk czyli FFF :D :D "
No właśnie, wiesz coś gdzie to można zobaczyć? Czekam na Najman-Trybson, bo ciekawych walk w boksie chyba dziś nie będzie?
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 08-06-2019 19:28:27 
Najman vs trybson, niby by człowiek oglądnąl, ale czy nie okaze sie jak zawsze ze szkoda zachodu jak to walki Najmana zwykły pokazywac ....

Co do ciekawych walk dzis ... walczy GGG przecie ^^

Budzik na 4 rano i szukamy Streamow. Na marginesie Fight Card całej gali jakis taki z dupy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.