GARY RUSSELL JR CHCE WALK Z SANTA CRUZEM, BERCHELTEM I DAVISEM

Mistrz WBC wagi piórkowej, Gary Russell Jr (30-1, 18 KO) łatwo pokonał w ostatnią sobotę Kiko Martineza i domaga się walki z mistrzem WBA Leo Santa Cruzem (36-1-1, 19 KO). Russella Juniora interesują również walki z mistrzami wagi super piórkowej - Miguelem Bercheltem (36-1, 32 KO) i Gervontą Davisem (21-0, 20 KO).

NA HORYZONCIE GANGSTERSKA WOJNA? >>>

- Jedynym powodem, dla którego walczę w tym momencie w wadze piórkowej, jest walka z Leo Santa Cruzem. Gdyby jednak decyzja zależała tylko ode mnie, poszedłbym w górę i zmierzyłbym się z Bercheltem. Myślę, że federacja WBC pozwoliłaby mi od razu z nim walczyć. To byłby łatwy pojedynek. Berchelt jest za wolny, za słabo sie porusza. Zrobiłbym z nim wszystko, co zechcę. Interesuje mnie również oczywiście walka z Gervontą Davisem - powiedział Russell Jr.

To właśnie budzący duże emocje kibiców pojedynek z ''Tankiem'' Davisem jest według niektórych obserwatorów najbardziej możliwy. Kolejna walka Davisa zaplanowana jest na 27 lipca w Baltimore. Rywalem będzie Panamczyk Ricardo Nunez (21-2, 19 KO). Jeżeli mistrz się z nim upora, w drugiej połowie roku czekać go może prawdziwe wyzwanie - walka z Garym Russellem Juniorem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.