NA HORYZONCIE GANGSTERSKA WOJNA RUSSELLA JUNIORA Z DAVISEM?

Mistrz świata WBC wagi piórkowej, Gary Russell Jr (29-1, 17 KO) 18 maja na Brooklynie zmierzy się z byłym mistrzem świata wagi super koguciej, Kiko Martinezem (39-8-2, 28 KO) podczas gali Breazeale vs Wilder. Tymczasem na celowniku Russella jest już mistrz WBA wagi super piórkowej - Gervonta Davis (21-0, 20 KO).

- Zejdźcie mi ku*wa wszyscy z drogi. ''Tank'' Davis, patrz w lusterko wsteczne, stoję ci cały czas za plecami, siedzę ci na tyłku. Baltimore jest owiane gangsterską sławą, Gervonta Davis ją niszczy. Do wszystkich gangsterów z Baltimore: Davis psuje wam reputację. Robi z was klaunów. Przemówcie mu więc do rozumu, powiedzcie mu, żeby się odwrócił i do mnie przyszedł. Niech Floyd przestanie wreszcie kontrolować jego karierę, bo traktuje go jak przesyłkę od Amazona z napisem ''ostrożnie'' - powiedział pochodzący z Waszyngtonu Russell Jr, który ostatni raz boksował w maju zeszłego roku, odnosząc bardzo wartościowe zwycięstwo nad Josephem Diazem.

- Raz na zawsze pozbędę się tego gówna - krótko odpowiedział w mediach społecznościowych Davis. Kibice w Stanach Zjednoczonych szybko zaczęli nazywać potencjalną walkę Russella z Davisem ''gangsterską wojną Waszyngtonu z Baltimore''. Oba miasta mają długą i wciąż żywą historię ulicznych wojen gangów.

Atakowany przez Russella ''Tank'' ma w ostatnich latach na pieńku m.in. z Tevinem Farmerem, Devinem Haneyem i Shakurem Stevensonem. Teraz doszedł mu nowy zaciekły przeciwnik, Russell atakował go już zresztą od paru miesięcy. Kiedy może dojść do konfrontacji w ringu? Trudno powiedzieć, ale ma ona coraz większy potencjał komercyjny i jest według amerykańskich źródeł jak najbardziej realna jeszcze w tym roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-05-2019 16:52:29 
Cyt : "bo traktuje go jak przesyłkę od Amazona z napisem ''ostrożnie'" dobre, śmiechłem :)
A tak w ogóle świetna walka, ale fawortem dla mnie Davies.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.