Archiwum wiadomości z dnia: 2019-03-26

 
SAMUEL PETER Z NOWYM PROMOTOREM

Informowaliśmy już Was o powrocie Samuela Petera (37-6, 30 KO), ale nabiera on nieco poważniejszych kształtów niż tylko nadzieja na jedną dobrą wypłatę. Były mistrz świata wagi ciężkiej związał się kontraktem promotorskim z grupą Salita Promotions.SZEF SHOWTIME: WILDER JAK MAYWEATHER

Stephen Espinoza - szef stacji Showtime, porównuje ruch Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) do dawnej decyzji sławnego Floyda Mayweathera Jr o opuszczeniu szeregów stajni Top Rank. Panujący mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC pomimo wielu ofert pozostał lojalny wobec Showtime.


MOLINA: BREAZEALE MUSI UCZYNIĆ WALKĘ Z WILDEREM 'BRUDNĄ'

Eric Molina (27-5, 19 KO) miał swego czasu okazję boksować zarówno z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO), jak i Dominikiem Breazeale'em (20-1, 18 KO). Właśnie dlatego ma dużą jak mało kto wiedzę na tematu umiejętności obu tych pięściarzy. I podpowiada pogromcy naszego Izu Ugonoha, co powinien zrobić, by zdetronizować 'Brązowego Bombardiera'.


ARSLAN I SZELLO ZABOKSUJĄ O MIANO PRETENDENTA DLA GŁOWACKIEGO?

Być może już wkrótce Krzysztof Głowacki (31-1, 19 KO) zostanie przemianowany z mistrza WBO kategorii cruiser w wersji tymczasowej na pełnoprawnego championa. Wszystko przez wycieczkę Aleksandra Usyka (16-0, 12 KO) do wagi ciężkiej. Polak jest już w półfinale turnieju WBSS, ale po ewentualnej wygranej czeka na niego obowiązkowa obrona. A ta będzie chyba dużo łatwiejsza niż walki turniejowe.


TOMASZ NOWICKI - KOLEJNY DEBIUTANT POKAŻE SIĘ W DZIERŻONIOWIE

- Przed dwoma tygodniami stoczyłem bardzo dobrą i zwycięską walkę w Extralidze Boksu Olimpijskiego, a już 29 marca spełnię marzenie o debiucie na zawodowych ringach. Jestem tak zmobilizowany, że mógłbym walczyć co tydzień  mówi Tomasz Nowicki, nowy pięściarz grupy Tymex Boxing Promotion, który wystąpi w piątek na gali Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie.


WARREN: BILLY JOE SAUNDERS JEST BARDZO UNIKANYM ZAWODNIKIEM

Niedawno informowaliśmy, że były mistrz świata wagi średniej, wciąż niepokonany Billy Joe Saunders (27-0, 13 KO) zmierzy się z Shefatem Isufim (27-3-2, 20 KO) 18 maja w Stevenage, na The Lamex Stadium. Stawką walki jest tymczasowy pas WBO w kategorii super średniej. I choć wielu kibiców jest zdziwionych tą walką, Frank Warren broni swojego zawodnika.