Archiwum wiadomości z dnia: 2019-03-24

 MAREK MATYJA PO DRUGIEJ WYGRANEJ NAD GRAFKĄ

- Chciałbym, żeby każdy kolejny mój rywal był coraz lepszy. Chętnie spotkam się na przykład po raz trzeci z Norbertem Dąbrowskim. Chcę pokazać kibicom, że stopień po stopniu się rozwijam i idę w górę - powiedział Marek Matyja (16-1-1, 7 KO), który podczas gali w Łomży pokonał Bartłomieja Grafkę (22-33-3, 10 KO).


RING TELEGRAM (24 MARCA 2019)

Za nami pełen emocji weekend z boksem. Nie o wszystkim możemy obszernie pisać, ale staramy się przybliżyć Wam jak najwięcej. W dzisiejszym Ring Telegramie skupiamy się na pięciu ciekawych pojedynkach, które odbyły się wczoraj w różnych częściach świata.


EGZAMIN PO POLSKU

Grudziądz. Mistrzostwa Polski seniorek i juniorek. Wydarzenie to jest sprawdzianem polskich pięściarek do zbliżających się turniejów kwalifikacyjnych do igrzysk olimpijskich w Tokio.WIDEO: SZALONA OSTATNIA RUNDA WALKI MAXWELL vs SEBIRI

Takich dramatów potrafi dostarczać tylko boks. Nieznany szerzej Sabri Sebiri (10-1-1, 5 KO) wygrywał wczoraj walkę z Samem Maxwellem (11-0, 9 KO) na gali w Leicester, pozwalając sobie na taniec wokół rywala i opuszczanie gardy. Mocno poobijany Maxwell, który był wcześniej na deskach, zdołał jednak odwrócić losy walki na 10 sekund przed końcem ostatniej rundy. Film z tego starcia bije dziś rekordy popularności, sami zobaczcie, tak szalona runda zdarza się niezwykle rzadko...


FURY O WALCE ZE SCHWARZEM: NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) nie przejmuje się opiniami kibiców, którzy w większości niezbyt dobrze zareagowali na ogłoszenie jego walki z Niemcem Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO). Odbędzie się ona 15 czerwca w Las Vegas. Brytyjczyk jest najwyraźniej w znakomitym humorze i wtóruje Bobowi Arumowi, który wczoraj tłumaczył sens wyboru kolejnego rywala olbrzyma z Wilmslow.


KRZYSZTOF WŁODARCZYK: CHYBA TRZEBA BĘDZIE POŁOŻYĆ SIĘ NA STÓŁ

Problemy z kolanem i ręką sprawiły, że choć Krzysztof Włodarczyk (57-4-1, 39 KO) pewnie pokonał Aleksandru Jura (18-3, 7 KO), to sam nie do końca był zadowolony ze swojej postawy. - Zwycięzców się nie sądzi. Będę chyba musiał położyć się na stół i zoperować kolano - powiedział po wszystkim były dwukrotny mistrz świata kategorii junior ciężkiej.

FOTORELACJA: PULEW vs DINU

Kubrat Pulew (27-1, 14 KO) po momentami trudnej walce pokonał ostatecznie przed czasem Bogdana Dinu (18-2, 14 KO) i zachował status obowiązkowego pretendenta do pasa IBF wagi ciężkiej. Prezentujemy Wam fotorelację z tego pojedynku.