MENADŻER KOWNACKIEGO: ADAM NASTĘPNY W KOLEJCE DO WILDERA

Przed Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) obowiązkowa obrona pasa WBC wagi ciężkiej z Dominikiem Breazeale'em (20-1, 18 KO). Następny mógłby być Anthony Joshua (22-0, 21 KO) w pełnej unifikacji, ale jeśli mistrzowie znów nie dojdą do porozumienia, wówczas tron World Boxing Council zaatakuje najprawdopodobniej nasz Adam Kownacki (19-0, 15 KO).

Trwa spory ruch w wadze ciężkiej. Stacje telewizyjne i promotorzy podbijają stawki i kuszą zawodników coraz to lepszymi finansowo ofertami. O Polaka walczą trzy podmioty. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Eddie Hearn - promotor Joshuy, chciałby zorganizować walkę swojego zawodnika z Wilderem na przełomie listopada i grudnia. Ale jeśli to się nie uda, następny w kolejce do "Brązowego Bombardiera" będzie polonijny wojownik.

- Wszystko zależy od negocjacji pomiędzy Joshuą a Wilderem. Mój zawodnik czeka na walkę mistrzowską. Jeszcze jedna, najwyżej dwie walki i chce zaatakować tytuł. Ale cały bokserski świat czeka na rozwiązanie sytuacji z Joshuą i Wilderem. Jeśli promotorzy znów się nie dogadają, wówczas moim zdaniem Adam spotka się z Wilderem w grudniu albo styczniu przyszłego roku. Taki jest nasz plan - mówi Keith Connolly, menadżer Kownackiego.

- Wilder negocjował z platformą DAZN i szczerze mówiąc nie wiem jak poszły te rozmowy. Ale jeśli tylko zostanie na galach PBC Ala Haymona, Adam będzie pierwszy w kolejce po obowiązkowej obronie Wildera - dodał Connolly.

- Jestem już blisko walki o tytuł. Mam na rozkładzie lepszych zawodników niż inni, którzy dostali swoją szansę. Chodzi tylko o to, by znaleźć się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim momencie - stwierdził sam Kownacki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 14-03-2019 15:25:24 
Kownacki wreszcie się obudzi ze snu jak go Wilder zniszczy on jest latwym celem dla Wildera dziurawy i idzie do przodu no Wilder go znokautuje ciężko po co on akurat się na niego pcha
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-03-2019 16:56:20 
W kolejce to Adaś jest, ale na pewno nie następny. Chyba że Wilder weźmie go na dobrowolna obronę w co wątpię bo będzie musiał przepłacać innych żeby odstąpili. Po Breazealu jest następny Whyte.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 14-03-2019 21:51:03 
Pcha się po to, żeby walczyć o tytuł i zarobić :) Jedno wiąże się z drugim.
Co do szans to widzę niewielkie. Adam faktycznie jest dziurawy ale jest też dobry technicznie, wydaje się, że z odpornością nie jest najgorzej, no i ma serce do walki. Na niekorzyść oczywiście wzrost i mniejsze doświadczenie. Nadal Szpilka jest najcenniejszym skalpem Adama.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 15-03-2019 08:49:38 
WalterAlfa Martin jako były mistrz świata siłą rzeczy jest wyżej o Szpilki i chociażby na to ze przetrwał pełen dystans w przeciwieństwie do Artura : ]
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 15-03-2019 09:43:14 
E tam, Martin to dziad. Ale fakt, pas miał.
 Autor komentarza: boloyeoung
Data: 15-03-2019 22:54:51 
Prawda o kubusiu puchatku naszej nadzejjjji. Wystarczy obejrzeć 3 rundę ze Szminką jak zbierał czyściochy na dynię aż huczało,kiliadze czy kiladze jakis ogór obskakiwał go przez pierwsze rundy i złamał mu nos.Parcie do przodu i zadawanie gradu ciosów od pewnego poziomu się nie sprawdzi,po prostu zakończy się to cięzkim K.O.Taki Ortiz,Whyte,Parker wysyłają go z urazem mózgu do szpitala.Nie ma obrony bo nie ma gardy nie ma żadnego balansu tułowiem ,nie ma pracy nóg,ciosy pchane,dupka zostaje kubusiowi z tyłu,siła ciosu nie wychodzi z nogi i biodra.Niestety życie to skoryguje brutalnie.
 Autor komentarza: kame69sennin
Data: 17-03-2019 06:38:39 
Wie ktoś czemu tego wyżej wypuścili już ze szpitala?!Przecież on ma poważny uraz mózgu!Niestety życie go brutalnie pokarało!Pewnego dnia wy-szminkował się na bal i wystarczyło..za dużo czyściochy w złamany nos i życie brutalnie go skorygowało!Ockną się po K.O i po prostu...czysta się nie sprawdziła!Prawda się ujawniła!Obejrzał 3 filmiki ze sobą i wystarczyło!Obskakiwał ogóry aż huczało ale i tego było mu mało więc wystawił dupkę i kilku go pchało a z tyłu paru 'puchatków' na swą kolejkę tylko czekało...Ależ miał pracy że aż świstało,z tyłu i z przodu wielu go testowało i w końcu...to mu się stało z nadmiaru spermy mózg mu zlasowało!Teraz już nie ma mózgu żadnego więc daje wszystkim napotkanym kolegą i ponoć od tyłu nie pa lepszego!Pewnie razu pewnego wszyscy z ekipy go nadziejjjją!!!!!!Siła szminy i czyściocha po prostu czasem kończy się ciężko!Taki los...i ...
PRAWDA O BOLOYEOUNG-u tj. NADZIEI WSZYSTKICH GEIiiii ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.