KOWNACKI KUSZONY PRZEZ ARUMA, HEARNA I HAYMONA

Znajdujący się obecnie o krok od walki o mistrzostwo świata Adam Kownacki (19-0, 15 KO) rozważa oferty od trzech potężnych graczy bokserskiego rynku - Boba Aruma, Ala Haymona i Eddie'ego Hearna. Każdy z nich kusi Adama walkami na wielkich platofrmach telewizyjnych i online.

Jeśli Kownacki podpisze kontrakt z Arumem, walki ''Babyface'a'' będą pokazywane przez ESPN lub streamowane przez ESPN+. Jeżeli natomiast Adam zwiąże się z Matchroom Boxing USA (Eddie Hearn), streamowaniem walk Polaka zajmie się platofrma DAZN. Przypomnijmy, że ostatnie dwie walki Adama, wygrane z Charlesem Martinem i Geraldem Washingtonem można było oglądać w Stanach Zjednoczonych w Showtime i w FOX. Oba pojedynki były częścią projektu Premier Boxing Champions (PBC), którego szefem jest Al Haymon.

- Promotorzy pytają o Adama. Spotkam się z Alem Haymonem w tym tygodniu, by dograć walkę w maju lub czerwcu. Przedyskutujemy również kwestię platformy. Zobaczymy, która jest dla ''Babyface'a'' i jego rozwoju najbardziej lukratywna. To wspaniały czas, by być bokserem. Nigdy w historii nie było jeszcze w tym sporcie tylu pieniędzy i możliwości - powiedział Keith Connolly, menadżer Kownackiego.

WILDER DOSTAŁ OFERTĘ WALKI Z KOWNACKIM >>>

- Adam jest według mnie w pierwszej piątce wagi ciężkiej. Chce to wykorzystać i ma nadzieję na walkę o tytuł w przyszłym roku lub jego okolicach - dodał Connolly. Mówi się, że rywalem Adama już pod koniec tego roku może być mistrz WBC Deontay Wilder, który również rozważa oferty od DAZN i ESPN. Według nieoficjalnych informacji, DAZN zaoferowało Wilderowi co najmniej 50 milionów dolarów za dwie walki pod swoimi skrzydłami.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 11-03-2019 20:50:34 
Adam do tej pory był świetnie prowadzony.
W zasadzie polscy promotorzy mogą się uczyć na tym przykładzie. Fakt, mają mniejsze możliwości. Chociaż jakby nie patrzeć Wasilewski też jest dobry, w końcu Szpilka walczył o pas.
Może do dziadzia Aruma i walka z Furym? Żart, tylko nie to :-)
 Autor komentarza: Marduk
Data: 11-03-2019 21:04:57 
Mam nadzieję, że nie dadzą Adamowi zbyt mocnego boksera typu Ortiz czy Whyte, bo lepiej, żeby zawalczył ze słabszym, wygrał i dostał walkę o pas.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 11-03-2019 21:56:46 
Hearn będzie rozgrywał Adama pod swoim kątem.
Pazerny Arum to chyba najgorsza opcja patrząc na wielu niezadowolonych ze współpracy.
Haymon wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Wasilewski potrafi perspektywicznym bokserom załatwić adekwatną do umiejętności walkę.
Jak mają niewielki potencjał to "tańczą z Węgrami" średniacy z talentem dostają szanse walki o pasy.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 11-03-2019 22:06:08 
Fajnie, natomiast podpisanie jakiejs umowy spowolni marsz Adama, bo kazdy z tych promotorow najpierw bedzie chcial wyciagnac zainwestowana kase (Czyt trzy walki o pietruszke), a dopiero potem zaryzykuje
 Autor komentarza: gerlach
Data: 11-03-2019 22:16:03 
@Clevland

Co ty z tym Wasilewskim. Gosc mial swoja skuteczna metode czyli nabijanie pustych rekordow po 30-0 i to mu pozwalalo dopchac kogos czasem do walki o pas, fajnie zarabiac, ale moim subiektywnym zdaniem zaszkodzilo w dluzszej perspektywie jego grupie i poziomowi oferty, ktora serwowal i w koncu Borek/Polsat wpienili sie - zaczeli robic gale po swojemu, bez kitrania zawodnikow, bez unikania ciekawych zestawien. I to nie jest krytyka WAsyla, bo dawal sobie rade, tylko to nie jest to co ja lubie, ja jego gal od pewnego momentu juz nie moglem ogladac - zwozenie szrotu z wegierskiej ulicy i wykazywanie, ze nasi sa fajni, bo fajnie bija, a to ze kompletnych leszczy spod budki z piwem to juz przemilczmy ; )
 Autor komentarza: tomekck91
Data: 11-03-2019 23:45:16 
Co do Wasilewskiego, to facet ma łeb na karku i wie jak się układa te klocki, walki o pasy umiał ogarnąć, a że bił leszcze po drodze no to cóż, każdy orze jak może.
 Autor komentarza: MotylPszczola
Data: 11-03-2019 23:58:38 
Jesli trzymac sie faktow to 2 z 4 polskich zawodowych mistrzow swiata bylo od Wasilewskiego.
(Tomasz Adamek , Krzysztof Głowacki , Dariusz Michalczewski , Krzysztof Włodarczyk).
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-03-2019 10:31:50 
Zawodnicy którymi dysponował Wasilewski byli często problematyczni.
Włodarczyka często nie dało się oglądać.
Niektórzy mogli tylko tańczyć z Węgrami.

Mógł wystawić tych tańczących w Węgrami na trudnych zawodników i zakończyć ich kariery.
Kim by wtedy boksował?
Potencjał naszego rynku był... bardzo słaby.

Niektórych gal po prostu nie oglądałem.
Włodarczyka wcale.
 Autor komentarza: coolpix
Data: 13-03-2019 11:03:33 
10 lat tu jestem.czytam i nie wierze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.