JARRELL MILLER: BĘDĘ WIĘKSZY I SILNIEJSZY OD JOSHUY

- Mogę wyprowadzić wiele ciosów na rundę. Mam serce do walki dziesięciu lwów i tym razem Joshua spotka na swojej drodze kogoś zupełnie innego niż dotąd - przekonuje Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO), najbliższy rywal Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), który 1 czerwca w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku podejdzie do obrony pasów IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej.

- On nie spotkał się dotąd z nikim, kogo można byłoby porównać do mnie. Będę od niego większy w tej walce, pomimo iż jest ode mnie nieznacznie wyższy. Po mojej stronie będzie aktywność, ilość wyprowadzanych ciosów, obrona i bokserskie IQ. On nie ma nawet jak przygotować się należycie na kogoś takiego jak ja. Kiedyś przyleciał tu już taki dobrze wyglądający Anglik. Nazywał się Frank Bruno, ale został zgnieciony przez Mike'a Tysona. Tak samo będzie i tym razem. Jeśli ludzie chcą zobaczyć wielkie widowisko, muszą przyjść na naszą walkę - dodał pretendent, który ma rozkładzie wygrane przed czasem nad Polakami - Tomkiem Adamkiem i Mariuszem Wachem.

WSZYSTKO O WALCE JOSHUA vs MILLER >>>

Dla Joshuy będzie to debiut na amerykańskim ringu, a zarazem już siódma obrona tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-02-2019 09:56:27 
Czyżby Miller spotkał sie już z kimś takim jak AJ? No, ktoś tu kiedyś stwierdził, że z takimi jak AJ, to Miller od 15 lat codziennie sparuje, wiec może rzeczywiscie...
 Autor komentarza: gluton
Data: 15-02-2019 09:57:19 
Kibicuję Millerowi.Niech sprawi tą sensację:)
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 15-02-2019 10:06:58 
Jasne. Obawiam się, że będą zbierać Millera z maty.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 15-02-2019 11:01:24 
Z majkiem przegrał dwa razy
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-02-2019 11:05:49 
Wszystko zależy od odporności Millera..Ale nie zdziwię się jak "Black Polska" wypadnie podobnie w walce z AJ, jak choćby Jennings z Kliczko..
 Autor komentarza: Clevland
Data: 15-02-2019 11:36:04 
Widzę szansę dla Millera w końcówkach rund.
Bo boksersko to może wyłapać jakieś deski ze dwa razy.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 15-02-2019 11:50:30 
Nie wiem skąd tyle komentarzy że AJ znokautuje Millera...
Chłop waży prawie 150 kg to kloc szyje ma jak dwa moje uda razem wzięte nie przewroci się tak łatwo na deski.
Miller pokazal że potrafi pójsc na wymianę choćby z Wachem toczył twardą walkę cios za cios. AJ ma dużo mocniejszy cios ale nie wydaje mi się by mógł przewrócic i tym bardziej znokautować takiego klocka jak Miller.
AJ jeśli wygra to na punkty na nokaut bym nie liczył
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 15-02-2019 12:19:26 
Champion,
Miller jest wielki to fakt i jak na taką wagę ma szybkie ręce, szczególnie lewy prosty jest szybki, ale...
Ta magiczna ilość zadawanych ciosów przez Millera opiera się głównie na tym prostym, który jest szybki, ale nie mocny i na dość chaotycznych wiatrakach. Z AJ nie będzie już tak dużo korzystał z prostego. Miller nie jest jakiś bardzo mobilny, więc AJ będzie miał łatwiejsze zadanie z namierzeniem go. Miller lubi opuszczać ręce, co z AJ będzie głupim pomysłem, więc pewnie je podniesie, a to uniemożliwi mu bicie mocnych sierpów. W półdystansie nie korzysta ze swoich warunków, dodatkowo mocno się odkrywa przy sierpach. Ma sporo mniejszy zasięg i ogólnie sporo zbiera, nawet od takiego Wacha, który szybkością nie grzeszy.
Reasumując:
Miller nie ma argumentów na AJ poza jednym - masą, ale i tak nie robi z niej pożytku. Wg mnie łatwa robota Joshuy i jedna niewiadoma - jak odporny jest Miller? Jeśli pójdzie na wymianę, to go zbiorą z ringu, ale czuję, że będzie na wstecznym i nie zawalczy jak to zwykł walczyć.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 15-02-2019 15:01:01 
Miller nie ma w rozkładzie nikogo, kto nadawał tempo walce. Do tej pory zawsze robił to on, bo był zdecydowanym faworytem w każdej walce. Wolny Wach, stary Adamek. Teraz będzie inaczej, Joshua zapewne ma jeden z planów polegający na zameczeniu grubasa. Nie ma innej opcji 150kg trzeba dotlenić, wątpię czy paliwa starczy na 12 szybkich rund.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 15-02-2019 15:25:00 
Champion20

Miller ma wątrobę osłoniętą zbroją tłuszczową.
Ale szczęka, jak szczęka, trafiony bardzo mocnym ciosem może zostać zamroczony.
 Autor komentarza: RobertoW
Data: 15-02-2019 16:41:08 
Karlitopl

Opuszcza ręce bo przez to mniej się męczy niż jakby miał je ciągle pod brodą, waga robi swoje. Zgadzam się z Tobą, ale wydaje mi się, że Antkowi wcale nie spieszno będzie do atakowania, z drugiej strony myślę, że Miller będzie atakował ile wlezie, przynajmniej w pierwszej fazie walki. Antek będzie walczył na początku zachowawczo, obym się mylił, bo jak ma wyglądać to jak z Powietkinem, to Miller może go zasypać gradem ciosów i nie będzie rozbitego nosa tylko deski, a jak do nich dojdzie to dopiero poleci lawina. Obaj mają jakiś plan, który wykona go lepiej to się okaże. Obu lubię, ale w tej walce kibicuję Joshule, jednak niech wygra lepszy. Pożyjemy, zobaczymy. Nie ma co dywagować, dla mnie nie jest to takie oczywiste, Millera nikt nie sprawdził i do końca nie wiadomo na co go stać.
 Autor komentarza: mrb2700
Data: 15-02-2019 17:55:32 
AJ będzie miał ciężką przeprawę to nie będzie chłopak do przestawiania w ringu , podejrzewam że Black Polska będzie ważył blisko 150kg , no i ten pressing i masa cisów może zadać więcej ciosów w ciągu 2-3 rund jak Saszka przez całą walkę do momentu KO. Millera ręce ważą dużo więcej niż Powietkina i w początkowej fazie walki to on może zrobić spustoszenie i kondycja Miller może praktycznie w tym samym tempie przeboksować całą walkę. AJ kondycyjnie różnie wypadał i kryzysy mu się przytrafiały ...
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 15-02-2019 19:07:19 
Żadne rozstrzygnięcie tego pojedynku mnie nie zdziwi. Powinno być naprawdę ciekawie.
Niech tylko żaden z nich nie poczuje, że przygotowując się na wymagającego rywala musi zrobić coś ekstra... czyli coś co i tak lubi, tyle że "bardziej" - AJ dorzuci parę kilo mięśnia a JM parę(naście) kilo masy ogólnej.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 15-02-2019 19:14:23 
Dajesz Jarrell, skladaj goscia!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.