PIĘŚCIARSKIE FERIE W SZCZECINKU

Zawodnicy klubu BKS Skorpion Szczecin przebywa od 27 stycznia na zgrupowaniu szkoleniowymw Szczecinku. Kadrę szkoleniową tworzą trenerzy Patryk Tkaczyk, Karol Chabros, Marcin Stankiewicz oraz Jarosław Przygoda.

Na zgrupowaniu oprócz pięściarek i pięściarzy ze 'Skorpiona' trenują także uczniowie CMS SMS oraz zawodnicy z klubów Garda Chojna jak także zawodnicy MMA federacji KSW Gracjan Szadziński oraz Mistrz Federacji FEN Mateusz 'Chińczyk' Rębecki oraz Tomasz Romanowski
W sobotę odbyła się sesja sparingowa w której brało udział ponad 40 osób w tym z zaproszenia skorzystali dodatkowo trenerzy Championa Włocławek i Taurusa Goleniow co zaowocowało 17 pojedynkami.

Mocne ferie w Szczecinku z Skorpion Szczecin i zawodnikami MMA  z KSW i FEN

Wychowankowie, aktywnego zachodniopomorskiego klubu szykują się do najbliższych startów jeszcze do wtorku, a potem czas na prawdziwe sprawdziany na wielu ringach podczas turniejów w całej europie - terminy w Kalendarzu Kibica 2019. Po powrocie, bedzie naprawdę można wymieniać doświadczenia.

Sebastian Wiktorzak wyjeżdża na turniej do Debreczyna.
Ryszard Lewicki zawalczy w Sofii.
Konrad Kaczmarkiewicz wylatuje do Norwegii
Dziewczęta szykują się do Międzynarodowego Turnieju Ryga Cup - informacja w Kalendarzu Kibica 2019 >>>.
Seniorzy wyjeżdżaja na sparingi do Frankfurtu, gdzie kilka reprezentacji będzie się szykowało do ME U-22.
Za dwa tygonie klubowicze stawią się na Złotej Koronie Wałcza, gdzie juniorzy zawalczą o bilety na MP.
Maciej Jóźwik i Arek Zakharyan,wystąpią w rozgrywkach ekstraligi czeskiej, a już od marca powrócą w większym składzie podczas rozgrywek Ekstraligi Boksu Olimpijskiego.

Pozdrawiamy i będziemy starać się informować o występach oraz projektach związanych z odbudową bokserskiej siły w naszym kraju.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.