DARIUSZ SNARSKI: WALKA Z CIEŚLAKIEM? TO BYŁ WAŁEK! OWOCE LATAŁY

Przez lata mówiło się: im starszy, tym lepszy. Dariusz Snarski - były olimpijczyk z Barcelony i wieloletni zawodowy bokser, obecnie jest szefem stajni Boxing Production i organizuje w naszym kraju gale boksu zawodowego. 24 lutego wraz z Włodzimierzem Rzadkiewiczem zorganizuje imprezę w Poznaniu, podczas której w walce wieczoru jego zawodnik Timur Kuzachmedow (6-0-2, 2 KO) skrzyżuje rękawice z doświadczonym Michałem Chudeckim (11-3-2, 3 KO). 

Z popularnym "Snarą" porozmawialiśmy na konferencji prasowej przed wspomnianą lutową galą. Zahaczyliśmy o kilka tematów związanych z polskm boksem. Nie mogło zabraknąć wątku pierwszego starcia z Krzysztofem Cieślakiem, które zakończyło się sędziowskim skandalem, gwizdami kibiców, co doprowadziło do rewanżowego boju w Białymstoku. W stolicy Podlasia nie było już żadnych kontrowersji i Snarski zwyciężył "Skorpiona" wysoko na punkty, wcześniej posyłając rywala na deski. Zapraszamy serdecznie do wysłuchania naszej rozmowy z Dariuszem Snarskim. 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Urodzony w 1996r., na portalu zadebiutował w połowie 2011 roku. Twórca m.in. autorskiego cyklu wywiadów "Niedziela w ringu" i znajdujących się w nim długich, obszernych rozmów z pięściarzami i ludźmi z bokserskiego środowiska. Autor artykułów oraz wielu informacji własnych.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wariat269
Data: 28-01-2019 23:55:17 
chudeckiego wypieprza juz do reszty a potencjal ten chlopak mial zawsze
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.