Archiwum wiadomości z dnia: 2018-09-20

 


WAŻENIE: DAMIAN JONAK vs SZERZOD CHUSANOW

Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) wrócił w kwietniu po trzyletniej przerwie. Wygrał, ale wyglądał przeciętnie. Jutro na pewno musi zaboksować dużo lepiej, by pokonać utytułowanego na ringach olimpijskich, a niepokonanego na zawodowych Szerzoda Chusanowa (21-0-1, 9 KO). Obejrzyjcie póki co na rozgrzewkę obu pięściarzy podczas ceremonii ważenia.


GAMBOA I LOPEZ WRACAJĄ NA TEJ SAMEJ GALI

Yuriorkis Gamboa (28-2, 17 KO) oraz Juan Manuel Lopez (35-6, 32 KO) byli w pewnym momencie wielkimi gwiazdami ringów zawodowych. Dziś blask ich gwiazd mocno przygasł, ale to wciąż znane i rozpoznawalne nazwiska. Obaj panowie wrócą do gry 10 listopada podczas gali na Florydzie.
WAŻENIE: MARCIN SIWY vs ANDRAS CSOMOR

Marcin Siwy (17-0, 6 KO) w przeciągu blisko dwóch lat stoczył jedną walkę. Jutro wróci po długiej przerwie, mierząc się z dobrze znanym polskim kibicom Andrasem Csomorem (18-21-2, 14 KO). Oto wideo z ceremonii ważenia tych zawodników królewskiej kategorii.


DROGA DO IGRZYSK ROZPOCZĘTA

Droga do Igrzysk Olimpijskich rozpoczęta, bynajmniej przez Landowski Akademia Boksu, choć zapewne wszyscy marzą o starcie, to droga jest trudna, a umożliwienie przygotowania się do najważniejszego sprawdzianu w życiu sportowca, nie wiele łatwiejsze. Nowy program uruchomiony przez wspomniana akademię, ma to ułatwić, bynajmniej tym co naprawdę chcą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji zweryfikować swoje aspiracje.