Archiwum wiadomości z dnia: 2018-09-12

 

MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT - ZAPOWIEDŹ

Dobre miejsce na sport, dobry czas na boks - Międzynarodowy Puchar Karpat rusza po wakacyjnej przerwie - dobre miejsce jest wszędzie, ale Sędziszów Małopolski urzeka lokalizacją i pozytywną atmosferą. W samo południe sprawdzą się zawodnicy z Podkarpacia wraz z kolegami z innych polskich oraz zagranicznych klubów.PIOTR WILCZEWSKI 6 PAŹDZIERNIKA STOCZY POŻEGNALNĄ WALKĘ!

Powoli kończy się niestety generacja najciekawszych polskich pięściarzy zawodowych. Większość przeszła już na sportową emeryturę, inni - jak na przykład Tomasz Adamek, jeszcze próbują swych sił, a jeszcze inni żegnają się z ringiem. I tak właśnie jest w przypadku Piotra Wilczewskiego (31-3, 10 KO). Przed nami ostatnia, pożegnalna walka w karierze 'Wilka'.


NADCHODZI KOLEJNA GRANDA - WARSZAWSKA

30 września w klubie Legia Fight Club odbędzie się XXXV Warszawska Granda - czy może tam zabraknąć kibiców? Wiemy, że będzie komplet, tak jak w poprzedniej edycji. To jest także czas dla zawodników - zgłoszenia trwają. Rezerwujcie czas i miejsca! Szczegóły w rozinięciu.
STRECKI PO WALCE Z GRAFKĄ: PAS ZOSTAJE W POZNANIU

Aleksander Strecki (6-1-1, 3 KO) podczas sobotniej gali w Poznaniu zrewanżował się Bartłomiejowi Grafce (21-31-3, 10 KO) za ubiegłoroczną porażkę, wygrywając niejednogłośnie na punkty po dziesięciu rundach. Prezentujemy rozmowę z pięściarzem wagi średniej, który opowiedział o walce, swojej karierze oraz prognozie na walkę byłego kolegi z kadry narodowej Oleksandra Usyka z Tonym Bellew.


WIDEO: KAMIL BODZIOCH PRZED ZAWODOWYM DEBIUTEM

Za dziewięć dni Kamil Bodzioch zadebiutuje na ringu zawodowym w barwach grupy Tymex Boxing Promotion. Pięściarz z Jeleniej Góry, dwukrotny ćwierćfinalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy w wadze super ciężkiej, obecnie trenuje w Warszawie pod okiem Pawła Kłaka. Przy okazji zbliżającego się debiutu zawodowego odwiedziliśmy go dziś na treningu i porozmawialiśmy o najbliższych planach. Zapraszamy.


STRECKI-GRAFKA: ZA KULISAMI REWANŻU

Aleksander Strecki (6-1-1, 3 KO) i Bartłomiej Grafka (21-31-3, 10 KO) w sobotni wieczór na gali grupy Ring Club Professional w Poznaniu skrzyżowali rękawice po raz drugi. Kamera BOKSER.ORG towarzyszyła obu zawodnikom podczas ich ostatnich chwil przed wyjściem do ringu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej wideorelacji.