Archiwum wiadomości z dnia: 2018-08-16

 KURS INSTRUKTORA BOKSU... I NIE TYLKO

Jest okazja do zdobycia drugiej lub pierwszej klasy trenerskiej, a także ukończenia kursu instruktorskiego lub wersji rekreacyjnej - otwierającej tym samym możliwości samodzielnego prowadzenia zajęć treningowych dla chcących rozpocząć przygodę lub po prostu pasjonujących się tą pięknem i trudami dyscypliny.


PULEW ZERWAŁ UMOWĘ Z SAUERLANDEM

Kubrat Pulew (25-1, 13 KO), który 27 października w Sofii skrzyżuje rękawice w oficjalnym eliminatorze do tronu IBF wagi ciężkiej z Hughie Furym (21-1, 11 KO) twierdzi, że zerwał umowę z promującą go dotąd grupą Sauerland Event i od teraz jest wolnym zawodnikiem.FURY: JOSHUA NIE ZAWALCZY ZE MNĄ ZA ŻADNE PIENIĄDZE

W najbliższą sobotę w Belfaście Tyson Fury (26-0, 19 KO) spróbuje pokonać Francesco Pianetę (35-4-1, 21 KO) i otworzyć sobie tym samym furtkę do starcia z czempionem federacji WBC w wadze ciężkiej Deontay'em Wilderem (40-0, 39 KO). "Olbrzym z Wilmslow" powątpiewa natomiast, by kiedykolwiek udało mu się skrzyżować rękawice z posiadającym pozostałe mistrzowskie pasy Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO).
CZAS NADZIEI

W Poznaniu będzie miał swoja inaugurację nowy turniej, nazwany Turniejem Nadziei. Czy w boksie pozostają nam tak jak w piłce nożnej - nadzieje? Czy rzeczywiście coś z tego może się urodzić?