KURS INSTRUKTORA BOKSU... I NIE TYLKO

Redakcja, Informacja własna

2018-08-16

Kurs instruktora boksu z trenerem i szkoleniowcem Ludwikiem Buczyńskim w JaworznieFirma Dortex przyjmuje zgłoszenia i zaprasza wszystkich chętnych  do organizowanego kursu instruktorskiego o specjalności boks.
Warunkiem dopuszczenia do kursu instruktorskiego jest:
- ukończone 18 lat
- wykształcenie średnie
- nienaganny stan zdrowia (wymagane zaświadczenie lekarza)  
- oświadczenie o niekaralności  
- mile widziany wcześniejszy kontakt z boksem, lub innym sportem walki
Istnieje możliwość zrobienia kursu rekreacyjnego nie mając średniego wykształcenia, dający możliwości prowadzenia zajęć treningowych na sali bokserskiej.

Zaproszenie kierowane jest również do chętnych zrobienia kursu na II i I klasę trenerską
Firma Dortex ściśle współpracuje z Polską Federacją Sportu Powszechnego i gwarantuje doskonałą kadrę szkoleniową we wszystkich kierunkach tak praktycznych jak i teoretycznych.

Jednym z prowadzących zajęcia praktyczne będzie Pan Ludwik Buczyński wieloletni trener kadry narodowej PZB w czasach wcześniejszych szkoleniowiec kadry seniorów PZB. Również Pan Ludwik był trenerem Kadry Młodzieżowej Dziewcząt PZB.

Zajęcia praktyczne i teoretyczne będą odbywały się w Jaworznie w systemie weekendowym (sobota - niedziela). Pierwszy wykład kursu wraz ze spotkaniem organizacyjnym planowany jest już na 15.09.2018, czyli tuz po zakończeniu Międzynarodowych Mistrzostw Śląska >>>, czyli bardzo dobra okazja do połączenia finałowych walk ze spotkaniem inicjującym kurs - kto wie, może własnie dzieki Tobie zobaczymy w przyszłości medalistów takich imprez, a moze mistrzostw świata czy nawet Igrzysk Olimpijskich!.

W przypadku odpowiednio szybko napływających zgłoszeń termin rozpoczęcia kursu zostanie przyspieszony, a data rozpoczęcia kursu zostanie ustalona i podana do wiadomości osób zainteresowanych.

Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej www.dortex.ambrozy.pl na której każdy znajdzie informacje o możliwości zdobycia kwalifikacji sportowych dla siebie.
Wszystkie niezbędne kontakty i druki związane z organizacją kursu instruktorskiego specjalizacja boks, będą dostarczane osobom zainteresowanym w korespondencji mailowej.

Nie czekaj bądź pierwszy – rozpocznij kurs, zdobędziesz nowe umiejętności lub podnosziesz na wyższy poziom swoją znajomość kunsztu pięściarskiego i wychowawczego, a w środowisku dzieci i młodzieży wzrośnie świadomość w tej pięknej, aczkowliek trudnej dyscyplinie jaką jest własnie boks.

Kontakt: tel. 694-968-203, lub email: [email protected]

Kurs instruktora boksu według Ludwika Buczyńskiego - trenera i szkoleniowca kadry narodowej

Szkoleniowiec i trener kadry narodowej - Ludwik Buczyński zaprasza na kurs instruktora - Boks i nie tylko