KEVIN JOHNSON PRZETESTUJE DANIELA DUBOIS

Daniel Dubois (8-0, 8 KO) ma być następcą Anthony'ego Joshuy czy Lennoxa Lewisa. I rzeczywiście jest prowadzony po mistrzowsku, nawet odważniej niż jego wielcy rodacy.

Niespełna 21-letni "Dynamit" kolejny pojedynek stoczy 6 października w Leicester. Jego rywalem będzie były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, doświadczony Kevin Johnson (32-10-1, 16 KO). Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund. A przecież Amerykanin cztery tygodnie temu dał dobrą i w miarę równą walkę Andy'emu Ruizowi.

CLARKE: DUBOIS MNIE KIEDYŚ PRZEWRÓCIŁ, ALE NIE JOSHUĘ >>>

- Znacie moje zdanie na temat Daniela. Wierzę, że Johnson da mu tak potrzebne rundy. Żaden inny prospekt nie spotkał zawodnika takiej klasy jak Johnson na tak wczesnym etapie kariery - mówi Frank Warren, promotor Dubois.

Kamera BOKSER.ORG jest wszędzie. Była też pod koniec 2015 roku na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Przypominamy Wam pierwszą walkę Daniela w Kołobrzegu i szybkie zwycięstwo nad reprezentantem Bułgarii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 02-08-2018 19:44:50 
Z Kingpina zostało głównie rozpoznawalne nazwisko, a obraz pojedynku z Ruizem wg mnie nie tyle świadczy dobrze o Johnsonie, co raczej wystawia nienajlepszą ocenę grubaskowi z Kaliforni.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-08-2018 06:25:02 
Byłem przekonany że następną walkę Johnson stoczy na Polsacie w PPV...wiadomo z kim.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.