MUNGUIA-SMITH: ZAROBKI GŁÓWNYCH BOHATERÓW WIECZORU

Komisja Sportowa Stanu Nevada podała zarobki głównych bohaterów gali Munguia-Smith, która w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się w Hard Rock Hotel and Casino w Las Vegas.

WIDEO: MUNGUIA ODPALA POTĘŻNE BOMBY NA TRENINGU >>>

Mocno bijący Meksykanin Jaime Munguia (29-0, 25 KO), który przystąpi do pierwszej obrony tytułu WBO w wadze junior średniej, zgarnie 200 tys. dolarów. Angielski pretendent Liam Smith (26-1-1, 14 KO) otrzyma 75 tys.

Przed walką wieczoru w akcji zobaczymy m.in. mistrza WBA w kategorii super piórkowej Alberto Machado (19-0, 16 KO) oraz Rafaela Mensaha (31-0, 23 KO). Zawodnicy ci dostaną odpowiednio 100 tys. i 35 tys. dolarów.

Transmisję z gali w Las Vegas przeprowadzi Polsat Sport. Początek w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 3:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Klokliklosz
Data: 20-07-2018 11:21:01 
To nie ten Smitty który dostał dość gładkie KO od Cynamona ?
 Autor komentarza: fext
Data: 20-07-2018 11:42:07 
@up
Dokładnie ten sam. W dniu walki Clenbuterolo wyglądał tak, jakby poprzedniego dnia zjadł całego "skażonego byka", razem z rogami i kopytami i ważył chyba ponad 80 kilo. Teraz będzie to samo, bo ten Munguia przy wzroście 183 cm i budowie takiej, jaką widać na zdjęciu raczej na pewno suszy się w sposób zbliżony do Alvareza, żeby przed walką wbić się w te 69 kilo z hakiem. W związku z czym realnie Smith wyjdzie do młodego, nierozbitego, za to mocno bijącego dzika, o wadze oscylującej pomiędzy półciężką a cruiser, przez co dostanie KO najpóźniej do końca 5 rundy. Ale skoro zadowala go 75 tys. baksów za takie coś, to nie ma problemu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.