KTO DLA CRAWFORDA? ARUM WSTRZYMUJE SIĘ DO WALKI KAVALIAUSKASA

Promotor Bob Arum, szef stajni Top Rank, poszukuje rywala dla mistrza WBO w wadze półśredniej Terence'a Crawforda (33-0, 24 KO). Amerykanin ma wrócić na ring 13 października.

Arum zamierza się wstrzymać z wyborem przeciwnika dla Crawforda przynajmniej do 7 lipca. Promotor chce sprawdzić, jak tego dnia wypadnie Egidijus Kavaliauskas (19-0, 16 KO), który ma zaboksować we Fresno w Kalifornii z Juanem Carlosem Abreau (21-3-1, 19 KO).

- Zobaczymy, jak się zaprezentuje Kavaliauskas. Może to on będzie rywalem - oświadczył Arum.

Zaraz dodał, że innymi potencjalnymi przeciwnikami Crawforda są Jose Benavidez (27-0, 18 KO), Carlos Adames (14-0, 11 KO) oraz Lucas Martin Matthysse (39-4, 36 KO), gdyby nie doszła do skutku jego walka z Mannym Pacquiao.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: fext
Data: 29-06-2018 11:55:55 
Cyrk. Spence Jr., Danny Garcia, w ostateczności nawet Broner albo i Pacquiao (jak mu się powiedzie z Mathyssem) a ci szykują mismatch z jakimś dmuchanym prospektem. I co walka z jakimś Kavaliauskasem ma niby pokazać? Że Crawford rozwali go jeszcze szybciej niż Horna? Ze sportowego punktu widzenia nieporozumienie, finansowo pewnie też nędza. O co tu chodzi?
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 29-06-2018 12:31:02 
Łatwiutka robota dla Terenca . Tylko Dany Garcia może z nim równo walczyć i wynik będzie otwarty . Nawet Spence Jr nie ma sporych szans .
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 29-06-2018 14:55:34 
Na walkę ze Spencem za wcześnie. Danny Garcia już jest ustawiony z Porterem na sierpień a Broner i Pacquiao to obecnie równie duże wyzwanie dla Crawforda co wspomniany Kavaliauskas. Bud ma dopiero 30 lat a wyżej już raczej nie pójdzie więc po co miałby się śpieszyć? Spokojnie niech się broni, później przyjdzie czas na unifikację. Bardzo chciałbym zobaczyć go właśnie z Garcią ale starcie z Thurmanem też petarda. Z kolei Spenca zobaczyłbym z Porterem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.