Archiwum wiadomości z dnia: 2018-06-09

 


NA ŻYWO: BEMOWO BOXING EVENT 3

Tuż po walkach na Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Brzesku i oo dobrym wstępie w wykonaniu najmłodszych - co było w pełnym tego słowa znaczeniu Pięściarskim Dniem Dziecka - rozpoczęły się walki turniejowe Bemowo Boxing Event 3. Oczywiście główna atrakcja będzie mecz Warszawa kontra Radom, ale wielu kibiców czeka na pojedynki rekreacyjne.NATHAN GORMAN ŁATWO ODPRAWIŁ 'BIG SEXY' TURNERA

Nathan Gorman (13-0, 11 KO) to kolejny gorący angielski prospekt wagi ciężkiej. Bo choć może na pierwszy rzut oka nie wygląda on na mocarza, to ma piekielnie szybkie ręce, a potrafi też sporo. Podczas gali Fury vs Seferi wygrał w dobrym stylu, sprawiając samemu sobie prezent na dwa tygodnie przed 22. urodzinami.


MARIUSZ WACH O SPARINGACH Z TYSONEM FURYM

- Zaimponowała mi praca nóg Tysona. Ważył pewnie ze 130 kilogramów, a cały czas pozostawał w ruchu - wspomina wspólne sparingi z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) nasz Mariusz Wach (33-3, 17 KO). Polski olbrzym ostatecznie nie zaboksował w Warszawie (końcówka wywiadu nieaktualna), ale zdążył trochę posparować z byłym mistrzem świata wszechwag. Dziś późnym wieczorem rywalem wracającego po długiej przerwie Fury'ego będzie Sefer Seferi (23-1, 21 KO).

TYSON FURY NAMIERZA JUŻ CHARRA I JEGO PAS WBA REGULAR

Za kilka godzin Tyson Fury (25-0, 18 KO) zamelduje się po raz pierwszy pomiędzy linami po dwóch i pół roku przerwy. Jego rywalem będzie Sefer Seferi (23-1, 21 KO), ale angielski kolos patrzy znacznie dalej. Zanim zaatakuje Joshuę czy Wildera, po drodze chętnie sprawdzi się na tle 'wicemistrza', posiadacza pasa WBA Regular wagi ciężkiej, Manuela Charra (31-4, 17 KO).