JOSHUA DO WILDERA I INNYCH RYWALI: BĄDŹCIE REALISTYCZNI

Anthony Joshua (21-0, 20 KO) cierpliwie czeka na nazwisko swojego kolejnego przeciwnika. - To nie jest frustrujące - mówi o ciągle trwających negocjacjach.

Priorytetem dla AJ-a i jego obozu pozostaje walka unifikacyjna z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO). Alternatywną opcją jest potyczka z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO), obowiązkowym pretendentem do tytułu WBA.

- Wszyscy widzą złoto na końcu tęczy i każdy chce wziąć kawałek dla siebie. Nie ma problemu, starczy dla wszystkich. Bądźcie tylko realistyczni - stwierdził zunifikowany mistrz wagi ciężkiej.

- Jest mnóstwo zawodników, z którymi mógłbym zaboksować. Kiedy pokonam Wildera, zaczną się pytania, kiedy będę walczyć z Furym. Te pytania nigdy się nie skończą, a ja po prostu dalej będę nokautować - dodał.

Pojedynek z Wilderem może się odbyć jesienią w Wielkiej Brytanii. Menedżer Wildera stwierdził w tym tygodniu, że Amerykanin nie ma problemu z walką na Wyspach. Nadmienił też, że jest optymistą i wierzy, że do hitowej potyczki uda się doprowadzić.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 07-06-2018 16:33:17 
Hahaha coś czuje , że zrobili z niego drugiego Amirka Khana i on sam wie , że do Wildera Hearn go nie pusci bo dostanie mocne ko. Z Millerem by juz miał problemy. Zostanie celebrytą i wystąpi w tym show w dzungli jak Amir Khan xd
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.