Archiwum wiadomości z dnia: 2018-04-21

 


JOEY ABELL: CHCIAŁBYM KRÓTKIEJ WALKI, ALE CZEKA MNIE RACZEJ DŁUGA

- Chciałbym to szybko skończyć, choć prawdopodobnie czeka mnie długi wieczór - mówi Joey Abell (34-9, 32 KO). Amerykanin dał się już poznać w Polsce jako groźny puncher, który brutalnie obszedł się z Krzyśkiem Zimnochem. Dziś wieczorem czeka go jednak trudniejsze zadanie. Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) powinien bowiem postawić poprzeczkę znacznie wyżej. To będzie główne danie gali Polsat Boxing Night w Częstochowie.
MME: MAMY MEDAL W ROSETO

Trener Oskara Kopery, Grzegorz Swadowski, może być dumny, jego wychowanek wywalczył medal Mistrzostw Europy, pozostaje tylko czekać jakiego koloru krążek pojawi się na piersi zawodnika z Gorzowa. Oskar znalazł sposób na Azera. Podsumowanie kolejnego dnia podczas Mistrzostw Europy trwających od środy we Włoskim Roseto.PBN: KONCERT MASTERNAKA - REWANŻ JEST SŁODKI!

Zemsta jest słodka! Mateusz Masternak (41-4, 28 KO) aż cztery lata musiał czekać na rewanż z Youri Kalengą (23-5, 16 KO) za porażkę niejednogłośnie na punkty. Dziś wrocławianin dał popis, zrewanżował się Francuzowi i zdobył przy okazji pas WBO European kategorii junior ciężkiej.

ADAM BALSKI: IDZIEMY NA WOJNĘ!

- Miałem bardzo dobre przygotowania, jestem więc zwarty i przygotowany na ten pojedynek. To ja wrócę do domu z pasem - mówi Adam Balski (11-0, 8 KO). Dziś podczas gali Polsat Boxing Night naprzeciw niego stanie ceniony i groźny Denis Graczew (16-6-1, 9 KO).