NA ŻYWO: II MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI vol.4

Wczoraj miało miejsce historyczne wydarzenie - boks w nowej odsłonie wrócił do Hali Gwardii w Warszawie. Czy za sprawą Braci Landowskich - organizatorów gali - otworzono nową jakość i spojrzenie na boks, tak jak to zrobili 'Bracia' Wachowskie z nową wizją kina i legendarnym Matrix-em?! Zobaczymy, ale skupmy się na bezpośredniej relacji z drugiej tegorocznej odsłony cyklicznego turnieju Międzynarodowe Grand Prix Małopolski (pierwsza dostępna TUTAJ >>>)- tym razem gościmy w Nowej Hucie, w hali historycznego klubu Budowlani, obecnie KS Wanda przy ulicy Odmogile 1b.

Kategoria wiekowa Kadet
1 walka w kategorii 46kg
Kaleta Marta (Dąbrowski Klub Bokserski) vs Pocica Wiktoria (Tiger Tarnów)

Druga walka to juniorki i jest zestaw poniżej.

3 walka w kategorii 48kg
Bzdyl Krystian (KS Górnik Wieliczka) vs Ciureja Gracjan (Tiger Tarnów)
4 walka w kategorii 50kg
Czernecki Kordian (Tiger Tarnów) vs Koszyk Bartosz (Tiger Tarnów)
5 walka w kategorii 52kg
Jaśkowiec Szymon (UKS "Śląsk" Ruda Śl.) vs Jucha Cezary (Tiger Tarnów)
6 walka w kategorii 54kg
Gulik Filip (Tiger Tarnów) vs Ficoń Szczepan (Klub Bokserski Ring Bielsko)
7 walka w kategorii 54kg
Pyclik Jakub (TS Wisła Kraków) vs Ciureja Kacper (Tiger Tarnów)
8 walka w kategorii 54kg
Cora Konrad  (Akademia Bokserska Libiąż) vs Bielak Gabriel (Tiger Tarnów)
9 walka w kategorii 63kg
Piórkowski Kacper (Tiger Tarnów) vs Wojtaszek Michał  (TS Wisła Kraków)
10 walka w kategorii 70kg
Szmyd Szymon (RKB „WISŁOK” Rzeszów ) vs Łaniecki Damian (Beskid Dragon Bielsko Biała)
11 walka w kategorii 75kg
Czechowski Damian (Tiger Tarnów) vs Gładysz Dominik (Global Boxing Tarnów)

Kategoria wiekowa Junior
2 walka w kategorii 60kg
Kurowska Julia (Klub Bokserski Ring Bielsko) vs Dulian Natalia  (UKS Gladiator Binczarowa)
12 walka w kategorii 56kg
Ptak Sebastian (Morsy Dębica) vs Skorupa Szymon (RMKS Rybnik)
13 walka w kategorii 69kg
Ożga Michał  (Czajnia Tomaszów Lubelski ) vs Żak Krystian  (Nowohucki Klub Bokserski)
14 walka w kategorii 69kg
Dyrda Antoni (KB Puncher Cieszyn) vs Bryl Damian (Global Boxing Tarnów)
15 walka w kategorii 69kg
Mika Dariusz (OKB Odra Opole) vs Barwiński Kamil  (Akademia Bokserska R.Gortata)
16 walka w kategorii 75kg
Masternak Paweł (RMKS Rybnik) vs Rojek Damian  (SKS Rojek Kraków)
17 walka w kategorii 91kg
Szmyd Szczepan (RKB „WISŁOK” Rzeszów ) vs Karaś Adrian (Global Boxing Tarnów)

Kategoria wiekowa Senior
18 walka w kategorii 60kg
Kiwior Maciej (Tiger Tarnów) vs Janicki Marcel (UKS "Śląsk" Ruda Śl.)
19 walka w kategorii 60kg
Sroczyński Łukasz  (Grappling Krakow) vs Kishko Serhij (BKS Smok Zabierzów)
20 walka w kategorii 64kg
Piekarski Korad (Grappling Krakow) vs Wyka Tomasz  (Nowohucki Klub Bokserski)
21 walka w kategorii 64kg
Skorupa Daniel  (RMKS Rybnik) vs Szydełko Marcin  (Grappling Krakow)
22 walka w kategorii 69kg
Burtan Krzysztof  (Nowohucki Klub Bokserski) vs Stupak Damian (OKB Odra Opole)
23 walka w kategorii 69kg
Kurbiel Kamil (Grappling Krakow) vs Bernaś Arek (Global Boxing Tarnów)
24 walka w kategorii 69kg
Drożdż Michał (TS Wisła Kraków) vs Salabura Kacper  (Golden Team Nowy Sącz)
25 walka w kategorii 69kg
Piotrowski Tomasz (Golden Team Nowy Sącz) vs Pisk Piskowski Łukasz (OKB Odra Opole)
26 walka w kategorii 75kg
Kopeć Andrzej  (Grappling Krakow) vs Musielak Hubert (Tiger Tarnów)
27 walka w kategorii 75kg
Baranowski Piotr (OKB Odra Opole) vs Biel Marcin (Golden Team Nowy Sącz)
28 walka w kategorii 75kg
Pająk Jarosław  (Grappling Krakow) vs Tkocz Przemysław (OKB Odra Opole)
29 walka w kategorii 75kg
Pałac Adam (OKB Odra Opole) vs Piech Mateusz (Niezrzeszony)
30 walka w kategorii 75kg
Sieraczyński Krzysztof (Krakowski Klub Bokserski) vs Chmura Michał  (Grappling Krakow)
31 walka w kategorii 75kg
Pawłowski Mateusz  (Nowohucki Klub Bokserski) vs Adamski Dominik (Tiger Tarnów)
32 walka w kategorii 81kg
Kotula Michał  (Grappling Krakow) vs Dziedzic Mateusz (OKB Odra Opole)
33 walka w kategorii 81kg
Stolarek Marcin (OKB Odra Opole) vs Matoga Michał  (Nowohucki Klub Bokserski)
34 walka w kategorii 81kg
Radwan Dawid  (Grappling Krakow) vs Nikodem Karol (TS Wisła Kraków)
35 walka w kategorii 81kg
Szczepanik Klemens  (Tiger Tarnów) vs Czyczerski Tomasz (OKB Odra Opole)
36 walka w kategorii +91kg
Głąb Paweł  (Nowohucki Klub Bokserski) vs Kowalczyk Mateusz (WKS Desant Kraków)
37 walka w kategorii +91kg
Hejmej Klaudiusz  (Grappling Kraków) vs Łącz Piotr (Beskid Dragon Bielsko Biała)
38 walka w kategorii +91kg
Aruszanjan Erik (Krakowski Klub Bokserski) vs Dziedzic Bartłomiej (OKB Odra Opole)
39 walka w kategorii +91kg
Kukuc Jan (Boks Zabrze) vs Miśkiewicz Michał (OKB Odra Opole)
40 walka w kategorii +91kg
Wojda Krzysztof (Boks Zabrze) vs Lorek Tomasz (OKB Odra Opole)
41 walka w kategorii +91kg
Blicharz Konrad  (UKS Gladiator Binczarowa) vs Paszczak Piotr (BKS Smok Zabierzów)
42 walka w kategorii +91kg
Lorek Kamil (OKB Odra Opole) vs Górecki Marek (Beskid Dragon Bielsko Biała)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.