HAYE I JOYCE NACISKAJĄ, ALE WALKI Z CHISORĄ RACZEJ NIE BĘDZIE

Wygląda na to, że nie dojdzie do walki pomiędzy Dereckiem Chisorą (28-8, 20 KO) a wicemistrzem olimpijskim w wadze super ciężkiej Joe Joyce'em (3-0, 3 KO).

W sobotę na gali w Londynie Chisora pokonał Zakarię Azzouziego. Kiedy po walce udzielał wywiadu brytyjskiej telewizji, podeszli do niego Joyce i jego promotor David Haye (28-3, 26 KO). Doszło do wymiany zdań, ale nie przyniosła ona żadnych konkretów.

- Miałem nadzieję, że wróci stary Chisora, z całą tą swoją brawurą, i że fakt, że wszyscy tak naciskają, sprawi, że weźmie tę walkę. Ale jest już trochę starszy, ma rodzinę, musi też dbać o siebie, o swoje zdrowie. W głębi duszy wie chyba, że Joe jest na innym poziomie. Jego czasy już minęły, a czasy Joe dopiero nadchodzą - stwierdził już po wszystkim Haye.

- To byłaby świetna walka, ale Chisora niestety nie jest zainteresowany. Może jak odniesie jeszcze kilka zwycięstw, to nabierze pewności. Ja w każdym razie zaczynam już szukać alternatywnego rywala, czy raczej ofiary dla Joe - dodał.

Chisora podkreśla, że ciągle jest zainteresowany, niemniej postawił Haye'owi trudne do spełnienia warunki. Jak powiedział, jest gotowy wziąć za tę walkę tylko 1 funta, jeśli przegra. Nadmienił jednak, że w razie zwycięstwa chce wypłat Haye'a i jego majowego rywala Tony'ego Bellew (29-2-1, 19 KO), a także przejąć prawa do transmisji telewizyjnych.

Joyce tymczasem poinformował, że wobec fiaska rozmów z Chisorą jego kolejnym rywalem będzie prawdopodobnie Lenroy Thomas (22-4-1, 10 KO). Walka ma się odbyć 5 maja na gali Bellew-Haye.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 25-03-2018 11:56:54 
I może jeszcze Micrsoofta przepisać na Chisore... Trochę przesadził
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-03-2018 13:30:55 
Chisora dobrze to określił że jest strażnikiem bramy, bramy do dużych pieniędzy i żeby przejść przez tąbramę trzeba dobrze zapłacić. Chisora to wciąż gorące nazwisko w HW mimo że większych szans na konkretne trofea to już nie ma. Jeśli do walki miałoby dojść w tym roku to Chisora wielkim faworytem. Joyce nie ma polotu i tak samo jak młody Fury po prostu nie ma papierów na mistrza, a jak chce weryfikacji to polecam zadzwonić do Dibois.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 25-03-2018 13:39:50 
Odnośnie Joyce'a bym się jeszcze wstrzymał z oceną,oczywiście jest wiekowy, ale ma

bardzo dobre przygotowanie amatorskie jest nad wyraz sprawny i posiada niekonwencjonalny

drewniany styl boksowania, jego fast kariera, bo i taką zakładam w jego przypadku,

może nam przynieść sporo niespodzianek.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 25-03-2018 14:08:55 
To może i dobrze. Wolałbym zobaczyć Chisore z Takamem
 Autor komentarza: marcinm
Data: 25-03-2018 15:39:54 
ja bym nie chcial ogladac Chisory z Takamem, obydwu lubie a tu faworyt jeden - takam by go znokautowal, z Yoycem powinien brac walke, zakladam ze celowo podkreca zeby wydrzec lepszy hajs od Haye. Nie pamietam ile mu proponowali? 60 tys funtów ? mysle, ze za ostatnie walki wcale nie zarabial wiecej, pewnie chce dobic do jakiejs kwoty np. 100 tys funtów i walke wezmie, a i wcale nie bedzie underdogiem bo niedoswiadczonego Yoca moze wziac na glebokie wody i zajechac
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 25-03-2018 18:38:22 
Chisora to walczy w kratkę przciętna walka z Pulewem gdzie jeden sedzia dał śmieszny remis a przegrał wyraźnie w której ani przez moment nie zgroził Bułgarowi ale to pewnie dlatego że Pulew trosze klinczował ale też ładnie Jabował
potem wniósł się na wyżyny w walce z Whyitem gdzie miał go nawet zdjasię 2 razy podłączonego nie spodziewałem się aż tak dobrej postawy potem znowu bez wyrazu walka z Kabyelem i pewnie jak by doszło do walki z Takamem to znowu by pewnie dał dobrą walkę.

a dla Joyoca to byłby duży przeskok i test walka z Hisorą z checią bym obejrzał tą walke a jeszcze bardziej z Takamem który trochę zdrowia stracił w walce z Joshuą i całkowicie bym chcisorę nie skreślał w tej walce
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 26-03-2018 03:11:24 
Haye wie , że Chisora by dobre trash talki robił w promocji walki dlatego go tam męczy o ta walke.
Joyce za grzeczny nie umie sie wypromować i chodzi za tym klaunem Hayem jak pies za Panem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.