SZYBKA ROBOTA CHISORY

Dereck Chisora (28-8, 20 KO) sporo stracił słabą walką z Kabayelem cztery miesiące temu. Były mistrz Europy wagi ciężkiej wie, że na więcej wpadek już nie może sobie pozwolić.

"Del Boy" podczas trwającej gali w Londynie wyszedł do ringu o dwa kilogramy lżejszy niż ostatnio, ale i rywala miał słabszego. Naprzeciw Anglika stanął Zakaria Azzouzi (14-3-2, 10 KO), który w przeszłości boksował w kategorii cruiser.

Pojedynek zakończył się już w drugiej rundzie. Być może kolejnym rywalem Chisory będzie Joseph Joyce (3-0, 3 KO), wicemistrz olimpijski w wadze super ciężkiej. Negocjacje trwają.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 24-03-2018 23:22:09 
On ma na rozkładzie same takie Zakarie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-03-2018 08:22:20 
W wywiadzzie na IFL Chisora nazwał siebie strażnikiem bramy. Kto przejdzie przez tą bramę będzie miał dostęp do wielkich pieniędzy, ale aby przejść trzeba dobrze zapłacić. Taka mała dygresja Chisory do oferty Haya na walkę z Joycem
 Autor komentarza: Trice
Data: 25-03-2018 09:18:26 
Troche sie nie zgodze co do walki z Kabayelem. Tam Chisora wygrał, a że wygrać miał kto "prospekt"... to wiadomo.

Nie pierwszy i nie ostatni raz.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 25-03-2018 10:00:22 
Pavlus

Ma w rozkładzie takich zawodników: Kevin Johnson, Malik Scott, 2xSam Sexton, Danny Williams, Ondrej Pala, Edmund Gerber, a reszta to zawodnicy na odbudowę. Mając rekord 15-2 walczył o mistrzostwo świata i dał dobry pojedynek Vitowi Klitschko. Dobrze sobie radził również z Furym (w 1 walce) i Haye. Gdyby sędziowie byliby bardziej dla niego przychylni i nie traktowali go jak journeymana miałby dzisiaj rekord 32-4 a w rozkładzie Whyte, Pulev, Helenius, Kabayel. Na pewno nie można powiedzieć, że Chisora walczy z bumami ponieważ czas na pokonywanie średniaków wolał poświęcać na walki z najlepszymi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.