Archiwum wiadomości z dnia: 2018-03-02

 NA ŻYWO: POLSKA VS LITWA

Zapraszamy na mecz, który będzie sprawdzianem naszych reprezentantów przed Turniejem Stamma. Kogo zobaczymy ringu? Jak zaprezentują się na wejściu w nowy sezon? Relacja z komentarzem redaktora portalu BOKSER.ORG na żywo - Łukasz Famulski będzie starał się przybliżyć sylwetki zawodników i na gorąco ocenić to co dzieje się w ringu. Karta walk w rozwinięciu.


JUBILEUSZOWA WALKA PARZĘCZEWSKIEGO, ZNÓW POKAŻE SIĘ KAPCZYŃSKI

Notowanego przez największe światowe federacje Roberta Parzęczewskiego (18-1, 11 KO) czeka prawdziwa 'Próba Ognia'. Już 24 marca na gali w Dzierżoniowie powalczy z innym bardzo charakternym pięściarzem, Andrzejem Sołdrą (14-5-1, 7 KO). - Robert nie może tej walki przegrać - mówi jego promotor Mariusz Grabowski, szef stajni Tymex Boxing Promotion.


NA ŻYWO: WAŻENIE PRZED WALKĄ WILDER vs ORTIZ

Na ten pojedynek kibice czekali od dawna. Wciąż trochę niedoceniany Deontay Wilder (39-0, 38 KO) podejdzie już do siódmej obrony tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Naprzeciw niego stanie unikany przez większość, bardzo groźny Luis Ortiz (28-0, 24 KO). Zapraszamy Wasz do relacji na żywo z ceremonii ważenia.FOTORELACJA: ORTIZ CIĘŻSZY OD WILDERA O 12 KILOGRAMÓW

Deontay Wilder (39-0, 38 KO) zaskoczył na dzisiejszej ceremonii ważenia, wnosząc na skalę zaledwie 97,4 kilograma, czyli najmniej od trzeciej zawodowej walki dziewięć lat temu. Pretendujący do pasa WBC wagi ciężkiej Luis Ortiz (28-0, 24 KO) okazał się cięższy o dokładnie dwanaście kilogramów (109,4 kg). Prezentujemy Wam fotorelację z dzisiejszej ceremonii.