Archiwum wiadomości z dnia: 2018-02-01

 


BELLEW: JEŚLI HAYE ZNÓW BĘDZIE MIAŁ KONTUZJĘ, PÓJDĘ SWOJĄ DROGĄ

Tony Bellew (29-2-1, 19 KO) potwierdził, że po rewanżu z Davidem Haye'em (28-3, 26 KO) powróci do limitu kategorii junior ciężkiej. Zaznaczył jednak, że jeśli jego rywal znów przesunie termin z powodów zdrowotnych, nie będzie już na niego więcej czekał i 'Hayemaker' będzie musiał obejść się ze smakiem. Bombardier z Liverpoolu nie chce już bowiem tracić więcej czasu.

HAYE: WCIĄŻ MAM WIELE DO ZAOFEROWANIA

5 maja dojdzie do elektryzującej bokserski świat rewanżowej walki Davida Haye'a (28-3, 26 KO) z Tonym Bellew (29-2-1, 17 KO). "Hayemaker", dla którego może to być jeden z ostatnich występów w karierze, jest przekonany, że wciąż posiada umiejętności, które pozwalają mu rywalizować na najwyższym światowym poziomie.
ORTIZ: SPOTKA SIĘ DWÓCH NAJLEPSZYCH - WILDER: ZNOKAUTUJĘ GO

Na przestrzeni czterech tygodni dwóch najlepszych zawodników wagi ciężkiej stoczy trudne walki. Anthony Joshua (20-0, 20 KO) do swoich pasów WBA i IBF spróbuje dorzucić również ten w wersji WBO, zaś Deontay Wilder (39-0, 38 KO) stanie naprzeciw jednego z najbardziej unikanych 'ciężkich', Luisa Ortiza (28-0, 24 KO). Zwycięzcy obu starć do końca roku 2018 powinni skrzyżować rękawice o miano bezdyskusyjnego mistrza królewskiej kategorii.