Archiwum wiadomości z dnia: 2018-01-16

 










BALSKI: USYK FAWORYTEM W WBSS

Adam Balski (11-0 8 KO) który swoją ostatnią walkę stoczył 18 listopada ubiegłego roku mierząc się z Demetriusem Banksem, wypowiedział się na temat sytuacji w prestiżowym turnieju WBSS jak i o swojej przyszłości.



LUIS ORTIZ: ZEDRĘ SKÓRĘ Z WILDERA, CZEKAJĄ GO PRAWDZIWE KŁOPOTY

- Spełnię w końcu swoje marzenia i zdobędę tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. On myśli, że jest największy, ale czeka go zderzenie z rozpędzonym pociągiem i katastrofa. Zostało mu już tylko kilka tygodni - zaciera ręce pewny swego Luis Ortiz (28-0, 24 KO), który 3 marca w Barclays Center na Brooklynie zaatakuje Deontaya Wildera (39-0, 38 KO) i należący do niego pas mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC.





NA ŻYWO: KONFERENCJA PRASOWA JOSHUA-PARKER

Zapraszamy na transmisję z pierwszego spotkania pomiędzy Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO) a Josephem Parkerem (24-0, 18 KO), którzy 31 marca na stadionie narodowym w Cardiff zaboksują o trzy z czterech najważniejszych tytułów w wadze ciężkiej. Konferencja prasowa miała się rozpocząć godzinie 12:00 czasu polskiego, ale wystąpiły opóźnienia. Organizator zapewnia, że start nastąpi wkrótce.