W KOŃCU DOBRE WIEŚCI DLA KAMILA ŁASZCZYKA - W MARCU WALKA Z LARĄ?

Andrzej Wasilewski - promotor Kamila Łaszczyka (24-0, 8 KO), poinformował, że jego zawodnik dostał bardzo interesującą ofertę na pierwszy kwartał przyszłego roku. Wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Ostatnie dwa lata to chude lata dla "Szczurka". Wystąpił zaledwie trzy razy, w dodatku z rywalami, którzy teoretycznie od początku byli skazani na porażkę. Wrocławianin kolejny pojedynek ma stoczyć 17 marca w USA. I to nie z byle kim...

Rywalem Kamila ma być należący do światowej czołówki wagi piórkowej Jorge Lara (29-0-2, 21 KO). Niepokonany Meksykanin ma na rozkładzie między innymi Fernando Montiela, którego półtora roku temu znokautował już w pierwszej rundzie.

"Super walka! Na to czekaliśmy i na to czekał Szczurek. Powrót na rynek USA, walka w amerykańskiej telewizji. Wszystko dokładnie jak trzeba" - napisał na jednym z portali społecznościowych Wasilewski.

ROZŻALONY ŁASZCZYK: STOJĘ W MIEJSCU I SPADŁEM DO DRUGIEJ LIGI >>>

Kamil w tym roku wystąpił tylko raz. Podczas październikowej gali w Białymstoku wygrał każdą z sześciu rund z bardzo przeciętnym Andriejem Nurczyńskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 27-12-2017 17:56:01 
I pewnie wał na punkty...
 Autor komentarza: Krusher
Data: 27-12-2017 17:57:49 
a tak poważnie powodzenia!
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-12-2017 18:01:36 
W MARCU WALKA Z LARĄ? Czyli typowe prowadzenie zawodnika przez Wasilewskiego, długo nic a potem obiecać walkę. Łaszczyk to może łatwo przegrać, młody meksykaniec ma dużo do stracenia bo Łaszczyk w rankingu boxrec jest grubo za nim więc będzie się starał wygrać, Jak znam życie walki i tak nie będzie.
 Autor komentarza: garson
Data: 27-12-2017 18:52:39 
typowe prowadzenie kariery w PL - obijanie leszczy albo 0 walki i nagle rzut na głęboką wodę bez przygotowania...
 Autor komentarza: magic19
Data: 27-12-2017 20:24:35 
jak to u nas w komunie ludzie płaczą,że długo nic i nagle znaleźli sztos Łaszczykowi :) tylko warto przesledzić ostatnie lata Kamila,chłopak ma i miał potencjał tylko czy go chciał wykorzystać to inna sprawa nie chciałbym krytykować szczurka bo lubię chłopaka ale chłopak powinien leżeć w inkubatorze w szpitalu przez całe życie bo ma alergię na powietrze i łapie infekcje w szczelnie zamkniętym pomieszczeniu :) jak przeczytałem ten jego daremny ostatni wywiad i od czego nie łapie infekcji w sumie łapie od wszystkiego do tego dlaczego zostawił trenowanie w stanach bo tęsknił za dziewczyna to nie mam wiecej pytań :) ani nadziei, ze ten chłopak do czegoś dojdzie,dostanie wypłatę i tyle o nim słyszeliśmy żaden sportowiec z ambicjami nie opowiada,że próbuje ale mu zdrowie nie pozwala :( życzę chłopakowi sukcesów ale tego nie widzę :(
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 27-12-2017 21:50:33 
magic19 ja mam 36 lat i prawie komuny nie pamiętam za to Ty wiesz co to... do książek i nie krytykuj chłopaków którzy osiągnęli w takim wieku tyle co Ty w trzy życia buziaczki życiowcu co na zyciu się zna
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 27-12-2017 21:53:11 
magic19 ja mam 36 i prawie komuny nie pamiętam za to Ty wiesz co to i to komuna nazywasz, krytykujesz chłopaka który osiagnał już tyle co Ty w 3 życia rady nie dasz buziaczki życiowcu znający się na zyciu 19tnastolatka....
 Autor komentarza: Pismen
Data: 28-12-2017 07:59:35 
Dobre wieści.... Łaszczyk powinien teraz poboksować 2-3 łatwiejsze walki, wrócić do formy sprzed trzech laty i wtedy brać się za niepokonanych meksykańców z czołówki. Wiem, że to ambitny chłopak i przygotuje się na 100% możliwości a w ringu zostawi serce, ale na ten moment, po długiej przerwie i ciężkiej kontuzji nie uważam za dobry pomysł pchanie Szczurka w tak trudną walkę.
Zresztą, poczekajmy chociaż na podpisanie kontraktów, ile to już razy Wasyl obwieszczał sukcesy i gówno z tego później było.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.